بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / سفارش اینترنتی سرامیک کف ارزان در تهران

سفارش اینترنتی سرامیک کف ارزان در تهران

سرامیک کف ارزان قیمت را می توان از طریق نمایندگی های فروش ویا سایت های عرضه کننده کاشی و سرامیک سفارش داد و خریداری نمود. این محصول از مرغوبیت بالا برخودار بوده و بخاطر خرید مستقیم از کارخانه، دارای قیمت بسیار پایین می باشد. سرامیک کف ارزان را می توان در محیط های مختلف نظیر هال، پذیرایی، کف حیاط و حتی بدنه ساختمان استفاده نمود.

سرامیک کف ارزان

امروزه بدلیل مشکلات اقتصادی و کاهش قدرت خرید، افراد بدنیال تهیه سرامیک کف ارزان قیمت برای تزیین کف ساختمان می باشند. این محصول به گونه ای تولید شده که در برابر انواع فشار وارده به سطح مقاوم بوده و دارای طرح های مختلف و زیبا می باشد. همچنین سرامیک های کف در نوع رکتیفاید و بدون بند می باشد که پس از نصب نیاز به کار سخت بندکشی نداشته و سطح کاملا بدون بند و رزی را عرضه می دارند.

سرامیک کف براق

از سرامیک کف ارزان می توان به نوع براق آن اشاره نمود که بخاطر انعکاس نور و افزیاش میزان نور محیط بسیار مورد توجه می باشد. همچنین سرامیک های کف براق بخاطر نوع لعاب خاص خود در صورت کثیف شدن به سادگی تمیز می گردد. از معایب این محصول می توان به سر بودن سطح آن اشاره نمود که باعث سخت و دشوار شدن رفت و آمد افراد می شود.

سرامیک کف مات

نوع دیگر از سرامیک های که از محبوبیت بالایی برخودار می باشد، سرامیک های کف مات بوده که نسبت به نوع براق از میزان لغزندگی کمتری برخورداری می باشد و به افراد اجازه می دهد تا راحت بروی سطح آن حرکت نمایند. این محصول بخاطر سطح مات، انعکاس نور کمتری داشته و مناسب افرادی هست که تمایلی به زرق و برق ندارند.

سفارش اینترنتی سرامیک کف

یکی از ساده ترین روش های خرید استفاده از فروشگاه های اینترنتی برای این منظور می باشد. زیرا امروزه بخاطر دسترسی راحت به سایت های اینترنتی، تعداد فروشگاه های مجازی نسبت به فروشگاه های فیزیکی افزایش یافته و افراد به سهولت می توانند انواع کالا و محصولات مورد نظر خود مانند جدیدترین مدل سرامیک کف و دیواری را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید