بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , اردیبهشت ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / صادرات کاشی به عراق

صادرات کاشی به عراق

صادرات کاشی به کشورهایی مانند عراق، افغانستان و عمان به دلیل مقبولیت کیفیت تولیدات ایرانی اهمیت زیادی دارد. لذا بسیاری از کارخانه ها محصولات خود را با هدف صادرات به دیگر بازارها عرضه می دارند.

تولیدات صنعتی از مهمترین محصولاتی بشمار می آیند که در ایران کارخانه های زیادی را به خود مشغول کرده اند. این محصولات با هدف عرضه در بازار داخلی و نیز دیگر کشورها تولید شده و استانداردهای لازم رعایت می گردد.

کاشی و سرامیک از جمله تولیداتی ست که امروزه با بهره گیری از بهترین متریال در کارخانه های ایرانی تولید شده و تکنولوژی روز دنیا در خصوص آنها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل می توان مزیت های زیادی در این محصولات شاهد بود. تا جایی که با تقاضای نسبتا خوب در ایران و دیگر کشورها همراه می باشد.

تولید انواع کاشی و سرامیک در ایران

همانطور که می دانید کاشی و سرامیک در ایران با تولید بسیار خوب همراه است. زیرا هم متریال باکیفیت و درجه یک در اختیار تولید کننده ها بوده و هم تخصص لازم در این خصوص را دارند. به همین دلیل می توان شاهد عرضه انواع مختلفی از کاشی و سرامیک در ایران بود.

از مهمترین انواع کاشی و سرامیک که در ایران تولید شده عبارتند از:

  • سرامیک کف
  • کاشی بدنه
  • سرامیک استخری
  • کاشی آشپزخانه
  • کاشی سرویس بهداشتی
  • سرامیک نما

هر یک از این محصولات با توجه به نیاز مشتریان در بازار عرضه شده و خریداران این تولیدات را با بررسی دقیق انتخاب و خریداری می کنند. با توجه به اینکه کاشی و سرامیک در ساخت و ساز نقش بسیار خوبی دارد، مسلما تولید آن نیز مورد توجه بوده و استانداردهای لازم در رابطه با این تولیدات مد نظر خواهد بود.

کاشی و سرامیک باکیفیت صادراتی

در بازار جهانی رقابت میان تولید کننده های ایرانی و دیگر کشورها رقابت بیشتری دیده می شود. به همین دلیل این شرکت ها با دقت بیشتری اقدام به تولید و عرضه محصولات خود می کنند.

باکیفیت بودن کاشی و سرامیک یکی از موضوعاتی ست که امروزه برای اغلب خریداران اهمیت دارد. به همین دلیل تولید کننده های ایرانی محصولات صادراتی خود را با در نظر گرفتن نیاز کشورهای مختلف تولید و عرضه می دارند. در این میان توجه به برخی از کشورها بیشتر بوده و معمولا کاشی و سرامیک با در نظر گرفتن نیازشان عرضه می گردد.

صادرات کاشی و سرامیک

بی تردید کاشی و سرامیک یکی از تولیداتی ست که سرمایه گذاری ویژه ای در خصوص آن انجام شده است. چرا که در کشورهای مختلف به عنوان یکی مصالح مهم ساختمانی مطرح بوده و در بخش های مختلف ساختمانی بکار گرفته می شود. به همین دلیل تمرکز بر روی این بازارها بسیار مهم است.

بازرگانی کاشیان در خصوص صادرات کاشی و سرامیک به صورت تخصصی فعالیت داشته و بهترین محصولات را با کیفیت عالی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این بازرگانی در خصوص صادرات انواع کاشی با قیمت مناسب اقدام نموده و تولیدات متنوع ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. لذا متقاضیان می توانند سفارشات خود را با کارشناسان ما در میان گذارند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص مشاوره و خرید محصول با کارشناس ما در ارتباط باشید.:
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کاشی و سرامیک

نمایندگی فروش انواع کاشی و سرامیک ارزان

آیا می دانید امروزه چرا از انواع کاشی و سرامیک در بدنه و کف ساختمان …