بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / تایل کامپوزیت / فروش تایل آلومینیوم بین کابینتی

فروش تایل آلومینیوم بین کابینتی

تایل آلومینیوم بین کابینتی با بهره گیری از بهترین ورق آلومینیومی و پسب باکیفیت آلمانی تولید می شود. این تایل ها بر روی سطوح مختلف مانند سنگ و سرامیک به راحتی نصب شده و از فروش خوبی برخوردارند.

ایده پردازی در دیزاین داخلی خانه از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه توسط افراد متخصص و دیزاینر ها دنبال می شود. چرا که امروزه سلیقه های مختلف با خانه های مدرن سازگار بوده و سعی در زیباسازی محیط خانه با بهره گیری از بهترین لوازم و متریال ها دارند.

در حال حاضر تولیدات زیادی در بازار وجود داشته که به منظور طراحی و دیزاین داخلی منازل بکار گرفته می شوند. از جمله مهمترین این تولیدات، تایل های دکوراتیو هستند. این تایل ها که اغلب در ابعاد ۳۰*۳۰ سانتی متر تولید شده، برای استفاده در بخش های مختلف اهمیت زیادی دارند.

کاربرد تایل های دکوراتیو در محیط خانه

در حال حاضر تایل های دکوراتیو انواع مختلفی داشته که برخی از آنها عبارتند از:

  • تایل استیل
  • تایل آلومینیومی
  • تایل شیشه ای
  • تایل آینه ای
  • تایل معرق
  • تایل پلیمری

هر یک از این موارد با توجه به نوع استفاده در محیط های مختلفی از خانه بکار گرفته شده و می توان شاهد افزایش زیبایی به میزان چشمگیر بود. از آنجا که تایل های دکوراتیو به صورت حرفه ای در محیط خانه بکار گرفته می شوند، مسلما در ارتباط با دیگر لوازم موجود، هماهنگی بسیار خوب از نظر رنگبندی و جلوه دارند.

تایل آلومینیوم بین کابینتی

جدیدترین مدل تایل آلومینیوم بین کابینتی

تایل آلومینیوم بین کابینتی یکی از محبوبترین هایی ست که در چند سال اخیر توانسته جایگاه خود را در دیزاین داخلی پیدا کند. این تایل ها که به صورت تخصصی تولید شده از لایه اصلی آلومینیوم و چسب باکیفیت و استاندارد تشکیل می شوند. به همین دلیل پس از نصب، علاوه بر زیبایی از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

از آنجا که در خصوص انواع تایل آلومینیوم شرایط انتخاب رنگ و طرح فراهم بوده، همواره مدل های جدید تولید شده تا خریداران با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید آنها کنند. در حال حاضر مدل های جدید تایل آلومینیوم بین کابینتی در بازرگانی کاشیان ارائه شده و مناسبترین قیمت ها با توجه به نوع تایل ها در نظر گرفته می شود.

تایل آلومینیوم بین کابینتی

فروش اینترنتی تایل پشت چسبی

تایل های پشت چسبی که بیشتر از نوع آلومینیوم و استیل بوده، محصولاتی پرتقاضا در بازار ایران بشمار می آیند. این تایل ها با بهره گیری از ایده ها و طرح های کاربردی تولیده شده تا هم در طراحی جدید و هم در بازسازی منازل کمک زیادی به دیزاینر ها کنند.

در حال حاضر فروش اینترنتی تایل پشت چسبی هزینه ها را به میزان چشمگیر کاهش داده و دسترسی را برای خریداران راحت کرده است. به این ترتیب که خریداران می توانند نیاز خود را با مجموعه ها و شرکت های معتبر مطرح کرده و از آنها در خصوص خرید کمک گیرند.

ما در بازرگانی کاشیان نیز شرایط انتخاب و خرید اینترنتی و غیر حضوری را به خوبی فراهم کرده ایم. به این ترتیب متقاضیان از شهرهای مختلف می توانند سفارشات خود را بی واسطه با کارشناسان ما مطرح کرده و در این خصوص مشاوره ای رایگان دریافت کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طرح آجر

قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر

قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر و دیگر مدل ها در سایت های اینترنتی …

Call Now Buttonتماس بگیرید