بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / تایل دکوراتیو / فروش تایل شیشه بین کابینت

فروش تایل شیشه بین کابینت

تایل شیشه بین کابینت با تنوع رنگ و طرح تولید می شود. این مسئله کمک زیادی به خریداران نموده تا بتوانند سلیقه خود را در انتخاب دخیل کرده و انتخاب بهتری داشته باشند.

زیبایی یکی از مهمترین موضوعاتی ست که هر شخص به آن اهمیت ویژه ای می دهد. به طوری که این شاخصه را در تمامی امور زندگی خود مد نظر خواهد گرفت. محیط زندگی یکی از مهمترین مکان هایی ست که اشخاص به دنبال افزایش زیبایی آن بوده تا حس بهتری نسبت به زندگی خود داشته باشند.

از جمله مهمترین بخش های هر خانه، آشپزخانه آن بشمار می آید. به همین دلیل امروزه توجه ویژه به زیباسازی آن با بهره گیری از لوازم و متریال زیبا دارند. تا جایی که از محصولات مدرن و امروزی استقبال ویژه ای به عمل آمده و بهترین دیزاین به کمک آنها انجام می شود. تایل شیشه بین کابینت یکی از مدرن ترین و بهترین تولیداتی ست که امروزه برای فضای بین کابینت ها و نیز زیباسازی فضای آشپزخانه مورد توجه قرار می گیرد.

مزایای استفاده از شیشه برای بین کابینت ها

ایده ای که در خصوص تولید کاشی های شیشه ای یا تایل های شیشه بین کابینتی مد نظر بود، فراهم آوردن محیطی زیبا و شکیل است. از آنجا که شیشه را می توان با طرح ها و مدل های مختلف تزیین کرد، انتخاب برای مصرف کننده ها راحت تر بوده و می توانند دیزاین آشپزخانه خود را زیباتر کنند.

از مهمترین مزایایی که تایل شیشه بین کابینت داشته، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوام بسیار زیاد
 • قابلیت شستشو و نظافت سریع
 • مقاوم در برابر حرارت
 • طول عمر زیاد
 • بازتاب بسیار خوب نور
 • تاثیر در افزایش نور آشپزخانه
 • قابل نصب بر روی سرامیک های دیوار

بی تردید افرادی که برای زیباسازی آشپزخانه خود هزینه کرده، از این مزایا استقبال کرده و تایل های شیشه ای را راحت تر مد نظر قرار می دهند.

تایل شیشه بین کابینت

جدیدترین مدل های تایل شیشه بین کابینت

رقابت در بازار میان تولید کننده های تایل شیشه بین کابینت زیاد بوده و این مسئله سبب شده تلاش خود را برای جذب مشتریان مختلف بیشتر کنند. در این راستا همواره با ارائه مدل های جدید این تایل ها، خریداران را بهتر مجاب به خرید نموده و سعی دارند نیازشان را نیز در تولیدات خود مد نظر قرار دهند.

با توجه به اینکه کیفیت در انواع شیشه بین کابینتی اهمیت زیادی دارد، در نظر گرفتن ضخامت استاندارد و نیز ابعاد بلوک ها نیز مهم است. چرا که وقتی تایل ها با دقت بالا تولید شوند، کیفیت به وضوح دیده شده و خریداران می توانند انتخاب بهتری داشته باشند. با توجه به این موضوع با مراجعه به مجموعه های تولید کننده و عرضه کننده می توان جدیدترین مدل ها را تهیه و مورد استفاده قرار داد.

از جمله طرح های پرفروش شیشه بین کابینتی عبارتند از:

 • طرح آجری ( رنگ بندی مختلف )
 • طرح های شطرنجی ( تنوع رنگ )
 • ابعاد ۵*۵
 • ابعاد ۱۰*۱۰
 • مدل های رستیک
 • مدل های چند رنگ ترکیبی
 • ابعاد ترکیبی مانند ۲٫۵*۲٫۵ و ۵*۵
تایل شیشه بین کابینت
تایل شیشه بین کابینت

فروش کاشی شیشه بین کابینتی

مجموعه کاشیان با در نظر گرفتن نیاز بازار داخلی به انواع شیشه بین کابینتی، اقدام به عرضه جدیدترین مدل ها نموده و همواره محصولات استاندارد و درجه یک را راهی بازار می کند. این شرکت با عرضه کاشی شیشه ای و ارائه مدل های جدید توانسته نیاز مشتریان خود را آن طور که باید و شاید تامین کند.

در خصوص مشاوره و کسب اطلاعات کافی در رابطه با تایل شیشه بین کابینتی می توانید با کارشناسان مجموعه ارتباط گرفته و نیاز خود را بهتر تامین نمود. این تولیدات به صورت استاندارد و با گارانتی معتبر در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی دکوراتیو بین کابینتی

قیمت کاشی دکوراتیو بین کابینتی

کاشی دکوراتیو بین کابینتی سبب شده محیط آشپزخانه جلوه بیشتری داشته باشد. زیرا با متریال …

Call Now Buttonتماس بگیرید