بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / تایل آینه ای / قیمت تایل آینه بین کابینتی

قیمت تایل آینه بین کابینتی

تایل آینه بین کابینتی را می توان یکی از لوکس ترین متریال ها برای طراحی فضای آشپزخانه دانست. این محصول از آینه ها تراش خورده کوچک در اندازه های ۲٫۵ در ۲٫۵ ، ۵ در ۵  و …. توسط تولید کنندگان ایرانی تولید و روانه بازار گشته است. تایل آینه بین کابینتی دارای رنگ بندی های متنوع می باشد و افراد می توانند یا توجه به محیط مورد استفاده از انواع تایل دکوراتیو شیشه ای و آینه ای بهره گیرند.

تایل آینه بین کابینتی

معرفی انواع تایل دکوراتیو

تایل بین کابینتی را می توان از جهات مختلفت دسته بندی کرد که یکی از بهترین نوع دسته بندی، طبقه بندی بر اساس جنس آن می باشد. تایل دکوراتیو به ۴ دسته تقسیم بندی می شود که هر کدام از این محصولات ویژگی منحصربفرد خود را داشته و اگر متناسب با محیط از آن بهره گیرند بی شک محیط لوکس و چشم نوازی را خلق می کند.

۴ دسته بین کابینتی های دکوراتیو به شرح زیر می باشد:

جالب است بدانید این محصولات از لحاظ کیفیت در درجه بالایی بوده اما قیمت آنها بدلیل تفاوت در نوع جنس و دیگر فاکتور ها نسبت به هم متفاوت می باشد. تایل آلومینیوم بین کابینتی از لحاظ قیمت نسبت به دیگر رقبای خود از قیمت کمتری برخودار می باشد. اما تایل آینه بین کابینتی دارای جلوه بیشتر و درخشندگی بالاتری دارد و زروق برق این محصول فضا را لوکس تر نشان می دهد.

بهترین تایل ها برای بین کابینت

برای انتخاب بهترین تایل آینه بین کابینتی باید پارامترهای خاصی مانند رنگ، طرح، سایز را مد نظر قرار داد. یکی از بحث های مهم در طراحی دیزاین داخلی بحث هارمونی رنگ ها و تناسب رنگ و طرح با محیط می باشد. اگر بدنبال فضای منحصربفرد در محیط آشپزخانه هستید باید به تناسب رنگ تایل آینه بین کابینتی با کابینت ها بسیار توجه کنید و متناسب با رنگ و طرح محیط به انتخاب بپردازید.

علاوه بر این بهترین تایل برای آشپزخانه محصولاتی می باشد که در برابر شرایط موجود و حرارت ناشی از پخت و پز مقاوم باشد. تایل آینه بین کابینتی از این ویژگی برخودار بوده و همچنین در صورت چسبیدن چربی ها بروی بین کابینتی، به آسانی می توان با آبو مواد شوینده سطوح مورد نظر را تمیز کرد.

تایل آینه بین کابینتی دارای ویژگی های دیگری می باشد که وجود این خصوصیات سبب شده تا مصرف کنندگان خصوصا خانم ها بیشتر ترغیب شوند تا از انواع بین کابینتی جهت تزیین فضای مابین کابینت ها بهره گیرند

که برخی از ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • درخشندگی عالی
  • قابلیت شستشو
  • مقاوم در برابر گرما
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم د ر برابر مواد شویند

تایل آینه بین کابینتی

قیمت جدیدترین مدل های تایل آینه بین کابینتی

جدیدترین مدل های تایل آینه بین کابینتی در انداز، طرح و رنگ های متنوع تولید می شود که همه این پارامترها در قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد. علاوه برا این با توجه به نوسانان اقتصادی و کاهش و افزایش قیمت محصولات بهترین گزینه برای استعلام قیمت جدیدترین مدل تایل بین کابینتی آینه تماس با شرکت های عرضه کننده این محصولات می باشد.

که یکی از آسان ترین و بهترین راه ها برای خرید و استعلام قیمت جدیدترین مدل های تایل آینه بین کابینتی مراجعه به وبسایت بازرگانی کاشیان می باشد. با بازدید بخش محصولات بازرگانی کاشیان به سهولت می توانید با انواع تایل بین کابینتی و دیگر محصولات این شرکت بازدید به عمل بیاورید و از طریق تماس با کارشناسان فروش این شرکت بهترین نمونه تایل آینه بین کابینت را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

تایل آینه بین کابینتی

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی آینه ای

مرکز خرید بین کابینتی آینه ای ۳۰*۳۰

بین کابینتی آینه ای از جذابترین دیوارپوش های می باشد که امروزه برای طراحی قسمت …

تماس بگیرید