بازرگانی کاشیان
دوشنبه , آذر ۱۵ ۱۴۰۰
خانه / دیوارپوش پلیمری / قیمت دیوارپوش پلیمری

قیمت دیوارپوش پلیمری

قیمت دیوارپوش پلیمری یکی از مسائل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران است و به همین منظور نباید از آن غاقل شد.
به علاوه لازم به ذکر است که قیمت دیوارپوش پلیمری به مواردی چون حجم خرید و طرح انتخابی توسط خریداران بستگی دارد و سبب می شود دیوارپوش های پلیمری دارای لیست قیمت متفاوتی باشند.
شما برای اطلاع از قیمت روز دیوارپوش های پلیمری ابتدا با کمک کارشناسان فروش ما طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر اساس آن قیمت خرید دیوارپوش پلیمری را محاسبه کنید و یا از مشاورین درخواست ثبت پیش فاکتور را داشته باشید که در آن ریز هزینه های خرید شما درج شده است.

دیوارپوش پلیمری یا فایبرگلاس

دیوارپوش های پلیمری که با نام دیوارپوش فایبرگلاس نیز شناخته شده هستند نسل جدیدی از دیوارپوش های قدیمی هستند با شرایط ایده آل تر و طرح های زیبا.
این تایل های دیوارپوش از جنس پلی پروپیلن بوده است که در برابر خوردگی بسیار مقاوم بوده و نور خورشید و رطوبت تاثیری روی آن ندارد و همین موضوع سبب عمر بالای این دیوارپوش ها شده است.
به علاوه لازم به ذکر است که استفاده از این تایل های دیوارپوش با استفاده از کاغذ دیواری متفاوت است به این دلیل که به هنگام نصب کاغذ دیواری باید حتما برآمدگی ها و قناسی های دیوار برطرف شود و نصب کننده الزام به زیر سازی دیوار هستش اما در دیوارپوش های پلیمری این شرایط متفاوت است و نیازی به زیرسازی نیست به این دلیل که در تمامی سطوح اعم از برآمدگی ها و قناسی ها شرایط نصب را دارا است.

قیمت دیوارپوش پلیمری

خرید دیوارپوش پلیمری

خرید دیوارپوش های پلیمری با توجه به اینکه این محصول در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی و تولید شده است تمامی سلایق و طرح ها را پوشش می دهد و به همین منظور قابلیت استفاده در تمامی محیط ها و با دکوراسیون های متفاوت را دارا است.
شما برای خرید این محصول ملزم به حضور فیزیکی در فروشگاه ها و مراکز فروش این محصولات نیستند و می توانند به شیوه ی اینترنتی نیز این محصول را به طور مستقیم از کارخانه و تولید کننده ی دیوارپوش پلیمری خریداری کنند به گونه ای که شما می بایست با مشاورین فروش ما که شماره ی آن ها در سایت درج شده است تماس بگیرید و از این طریق به طور مستقیم با کارخانه ی تولید کننده ی این محصول در ارتباط باشید.
مشاورین و کارشناسان فروش ما انواع طرح ها و نمونه های این محصول را برای شما ارسال کرده و پس از رضایت شما در خصوص محصول و قیمت دیوارپوش پلیمری می توانید این محصول را از درب کارخانه و بدون صرف هزینه ی اضافه خریداری کنید.

لیست قیمت دیوارپوش پلیمری

لیست قیمت دیوارپوش پلیمری همانطور که در ابتدای مقاله نیز بیان شد بسیار گسترده است و به علاوه با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه و دیگر محصولات قیمت دیوارپوش پلیمری نیز ثابت نبوده و دچار نوسانات خواهد بود.
اما به طور کلی خریداران می توانند به جهت دستیابی به ارزان ترین لیست قیمت دیوارپوش پلیمری به ۲ شیوه عمل کنند:

  • خرید عمده دیوارپوش پلیمری که به صورت چشم گیری کاهش دهنده ی قیمت این محصول است.
  • خرید دیوارپوش پلیمری به صورت مستقیم از گروه بازرگانی کاشیان و از تولید کننده ی این محصول است که سبب می شود دست واسطه ها و دلالان از فرایند خرید شما کوتاه شود.

به علاوه به طور کلی خرید اینترنتی دیوارپوش پلیمری سبب می شود که شما از صرف هزینه های اضافی برای رفت و آمد و بررسی انواع نمونه و طرح های دیوارپوش ها اجتناب کنید و همین موضوع باعث صرفه جویی در هزینه ها است.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir
تماس بگیرید