بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت سرامیک کف ۵۰*۵۰ کالیبره

قیمت سرامیک کف ۵۰*۵۰ کالیبره

سرامیک کف ۵۰*۵۰ و ۶۰*۶۰ از پرطرفدارترین نوع سرامیک کف بوده که افراد برای طرح ریزی، بخش های مختلف ساختمان از آن استفاده می نمایند. این محصول بی نظیر امروزه در نمونه های ساده و کالیبره عرضه  می گردد که سرامیک ها بدون بند بخاطر جلوه بصری و زیبایی بهتر بیشتر مورد پسند افراد می باشد.

سرامیک کف ۵۰*۵۰

سرامیک کف ۵۰*۵۰ با بهترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می گردد که بسیار مناسب طراحی کف هال و پذیرایی می باشد. این محصول بخاطر سایز متوسط چیدمان بهتری از طرح ونقش را ایفا کرده و نصب را برای افراد سهل تر نموده است. سرامیک کف طرح سنگ نیز از طرح های پرفروش و محبوب سرامیک بوده که در سایز ۵۰در۵۰ و ۶۰در۶۰ تولید می گردد. لذا افراد بسیاری برای طراحی کف ساختمان تمایل دارن تا از این محصول بهره گرفته و محیط شیک و جذابی را درخانه خلق نمایند.

سرامیک بدون بند

در سال های اخیر با پیشرفت صنایع  کاشی و سرامیک و بکای گیری دستگاه های فوق پیشرفته طراحی و تولید این محصول، امروزه شاهد تولید انواع سرامیک دیوار و  کف بدو بند می باشیم.  سرامیک های بدون بند در نام ها دیگر مانند سرامیک کالیبره، رکتی و … نیز معرفی می کنند. این محصول در آخرین مرحله تولید خود توسط دستگاه های برش لیزری برش داده شده به گونه که کمترین میزان اختلاف را نسبت به هم دارند. سرامیک های بدون بند پس از نصب نیاز به بند کشی نداشته و جلوه جذاب تری از سرامیک را به نمایش می گذارد.

سرامیک پرسلان چیست؟

از فرآیندهای جدید و نوین  تولید سرامیک می توان به فرآیند پرسلان اشاره نمود. سرامیک های پرسلان بخاطر اینکه در طی مراحل تولید تحت فشار و حرارت بالا قرار گرفته، کاملا متراکم می شود به نحوه ی که دارای کمترین میزان جذب رطوبت می باشد. سرامیک پرسلان در انواع بدنه و کف جهت طراحی  و زیباسازی بخش

داخلی و بیرونی ساختمان تولید شده که از مقاومت بالا در برابر شرایط نامساعد برخودار می باشد. لذا سرامیک کف پرسلان بخاطر استحکام و دوام فوق العاده زیاد در برابر فشار، توانسته نظر افراد را بخود جلب نماید و معماران ترغیب شده اند تا از انواع این محصول برای زیباسازی کف خانه بهره گیرند.

قیمت سرامیک

در سال های اخیر قدرت خرید مردم کاهش یافته است. از همین رو کسب اطلاعات در مورد قیمت انواع سرامیک به یکی از دغدغه های خانه دارها و انبوه سازان مبدل شده است. در همین راستا شرکت های بازرگانی با استفاده از سایت های اینترنتی در کمترین زمان ممکن لیست قیمت انواع سرامیک کف و بدنه را منتشر می نمایند و توانسته اند به بدین طریق کمک شایانی به افراد نماید. لذا با مراجعه به سایت های اینترنتی علاوه بر جویا شدن از قیمت روز سرامیک کف، جدیدترین نوع آن را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمود.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید