بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / شیشه استخری / قیمت کاشی استخر شیشه ای سال ۱۴۰۰

قیمت کاشی استخر شیشه ای سال ۱۴۰۰

کاشی استخر شیشه ای همانند بسیاری از تولیدات صنعتی با تغییر قیمت مواد اولیه دچار تغییرات خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود خریداران در سال ۱۴۰۰ با مراجعه به مجموعه های تخصصی قیمت روز را دریافت کنند.

با توجه به اینکه محیط های آبی مانند استخر و سونا با رطوبت بالا همراه بوده، نیاز به بهره گیری از بهترین سرامیک ها به منظور جلوگیری از نفوذ به بدنه بنا دارد. به همین دلیل امروزه در خصوص راه اندازی و اجرای استخرها از بهترین کاشی و سرامیک استفاده شده که مزایای زیادی در خود خواهند داشت.

در حال حاضر کاربردی ترین سرامیک ها با متریال های مختلف تولید شده تا آن طور که باید و شاید از آنها بهره گرفت. در این تولیدات علاوه بر نفوذ ناپذیری، به زیبایی ظاهری نیز توجه شده و اغلب مصرف کننده ها همواره به دنبال باکیفیت ترین ها می باشند. در حال حاضر می توان شاهد عرضه سرامیک شیشه ای استخری در بازار بوده که از متریال مقاوم و استاندارد تولید شده و طول عمر زیادی خواهند داشت.

انتخاب یک محصول باکیفیت و استاندارد نیاز به مشاوره گرفتن از افراد متخصصی دارد. لذا پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید، از کارشناسان بازرگانی کاشیان مشاوره رایگان دریافت کنید.

کاشی استخر شیشه ای

تولید انواع سرامیک های شیشه ای جدید

توجه به تقاضای بازار از سوی شرکت های ایرانی سبب شده، سرامیک های شیشه ای با کیفیت بالا در کشور تولید شده و راهی بازار شوند. با توجه به مزایایی که این سرامیک ها داشته، در سالهای اخیر افراد زیادی آنها را پسندیده و خریداری می کنند. لذا می توان شاهد فروش هر چه بهتر این تولیدات در بازار داخلی و نیز صادرات به دیگر کشورها بود.

در تولید سرامیک شیشه ای همانطور که از نام آن پیداست، شیشه مخصوص بکار گرفته می شود. از آنجا که این شیشه ها در دمای بالا ذوب شده و تبدیل می شوند، مقاومت زیادی در برابر عوامل مختلف خواهند داشت.

معمولا شاخصه های مهم زیر در تولید سرامیک و کاشی استخر شیشه ای مد نظر قرار می گیرند:

 • نوع متریال اولیه
 • رنگ و ترکیب رنگ
 • ضخامت و ابعاد
 • نوع چیدمان
 • کیفیت بلوک ها
 • درخشش و زیبایی ظاهری
 • ثبات رنگ
 • بالا بردن مقاومت

مزایای استفاده از سرامیک شیشه ای در استخرها

مسلما وقتی محصولی جدید در بازار عرضه شده، مصرف کننده ها به دنبال مزایا و برتری های آنها نسبت به دیگر تولیدات هستند. لذا با معرفی سرامیک شیشه ای در بازار نیز باید مزایای موجود در این تولیدات به درستی مشخص و بیان شود.

برخی از مهمترین مزایایی که در رابطه با انواع سرامیک شیشه ای مشخص بوده عبارتند از:

 • طول عمر زیاد
 • قابلیت شستشو
 • آنتی باکتریال
 • ضد مواد اسیدی
 • ثبات رنگ
 • زیبایی کم نظیر
 • قابل استفاده در مکان های مختلف

مقایسه سرامیک استخری و کاشی استخر شیشه ای می تواند تمامی مزیت های بالا را به درستی برای خریداران مشخص کند. در این صورت می توان دید که اغلب خریداران این نوع سرامیک ها را ترجیح داده و برای تهیه آنها اقدام خواهند کرد.

کاشی استخر شیشه ای

کاشی استخر شیشه ای با رنگبندی مختلف

همانطور که اشاره شد، رنگ بندی و نوع رنگ از موضوعاتی ست که تاثیر قابل توجه در انتخاب و خرید کاشی استخر شیشه ای دارد. به همین دلیل تنوع زیادی از رنگها در این نوع کاشی ها دیده شده که به راحتی با سلیقه های مختلف سازگار خواهد بود.

در حال رنگبندی انواع کاشی استخر شیشه ای به صورت زیر است:

 • تک رنگ ساده
 • تک رنگ رگه دار
 • میکس دو رنگ
 • میکس چند رنگ

مجموعه کاشیان در خصوص تولید انواع کاشی استخر شیشه ای سفارش مشتریان خود را مد نظر داشته و براساس آن بهترین ها را عرضه خواهد داشت.

کاشی شیشه ای چهار ضلعی ۲٫۵ * ۲٫۵ سانتی

یکی دیگر از فاکتورهایی که انتخاب و خرید کاشی استخر شیشه ای را تحت الشعاع قرار می دهد، ابعاد پیکسل ها یا بلوک هاست. زیرا تاثیر بسیار زیاد در زیبایی داشته و مسلما سلیقه مصرف کننده در آن نقش مهمی دارد.

سرامیک شیشه چهار ضلعی با ابعاد ۲٫۵ * ۲٫۵ سانت از جمله پرفروش ترین هایی ست که با رنگبندی های بسیار متنوع راهی بازار می شود. این کاشی ها پس از نصب و بندکشی تخصصی از مقاومت بالا برخوردار خواهند بود. دقیق بوده ابعاد بلوک های ۲٫۵ * ۲٫۵ از موضوعاتی ست که اغلب خریداران آن را مد نظر قرار داده و براساس آن محصول شرکت های مختلف را مقایسه خواهند کرد.

کاشی استخر شیشه ای

قیمت روز سرامیک شیشه استخری

اما شاخصه قیمت در خرید سرامیک شیشه استخری یکی از موضوعاتی ست که به شدت اهمیت دارد. در این راستا تناسب قیمت و کیفیت محصول مسئله ای بسیار مهم بوده که اغلب خریداران به آن توجه ندارند.

افراد تیزهوش به خوبی می دانند که ارزان بودن قیمت یک محصول، احتمال پایین بودن کیفیت را به همراه خواهد داشت. لذا در انتخاب کاشی استخر شیشه ای نیز به این مسئله دقت زیادی داشته و براساس آن اقدام خواهند کرد.

در خصوص استعلام قیمت کاشی شیشه ای در سال ۱۴۰۰ می توانید با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کاشیان تماس بگیرید.

کاشی استخر شیشه ای

صادرات سرامیک شیشه ای درجه یک

تقاضا برای خرید انواع سرامیک شیشه ای محدود به بازار ایران نشده و می توان شاهد تقاضای خرید آنها از دیگر کشورها بود. به همین دلیل تولید کننده ها به منظور بهره گیری از بازار خارجی نیز انواع سرامیک شیشه ای را با استانداردهای جهانی تولید می کنند.

این مسئله می تواند شرایط را برای فروش هر چه بهتر سرامیک شیشه ای فراهم کرده و شرکتهای تخصصی به این موضوع وارد شده اند.توجه به ضخامت و ابعاد محصول از موضوعاتی ست که در سالهای اخیر به آن پرداخته شده و تجربه نشان دهنده استقبال بسیار خوب از تولیدات ایرانی می باشد.

بازرگانی کاشیان در خصوص صادرات کاشی استخر شیشه ای نیز به صورت تخصصی فعالیت داشته و محصولاتی براساس استاندارد کشورهای مختلف تولید می کند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی استخری 2*2

مرکز خرید کاشی شیشه ای استخری

کاشی شیشه ای استخری شیشه ای دارای طرح های متنوع و رنگ بندی بسیار زیبا …

تماس بگیرید