بازرگانی کاشیان
سه شنبه , شهریور ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / تایل استیل / قیمت کاشی استیل بین کابینتی

قیمت کاشی استیل بین کابینتی

کاشی استیل بین کابینتی یکی از مدرن ترین مدل های تایل های دکوراتیو بوده که با متریال باکیفیت و استاندارد تولید می شود. این کاشی به صورت پشت چسب دار تولید شده تا بسیاری از مشکلات مانند هزینه های نصب را کاهش دهد.

همانطور که می دانید امروزه بهره گیری از لوازم مرتبط با دکوراسیون داخلی به منظور زیباسازی هر چه بیشتر فضاهای مختلف مانند منزل و محل کار اهمیت یافته است. چرا که امروزه سلیقه ها با این نوع لوازم سازگاری داشته و افراد در فضاهایی با دکور زیبا و شکیل احساس بهتری خواهند داشت.

بهره گیری از تایل های دکوراتیو که با مواد اولیه متفاوت تولید شده اند، از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه به آن توجه می شود. از آنجا که این تایل ها به منظور دیزاین داخلی به سبک امروزی تولید شده، دارای طرح های بسیار متنوع خواهد بود. به این ترتیب خریداران می توانند براساس قیمت، طول عمر و کیفیت این تایل ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

بهترین نوع کاشی بین کابینتی کدام است؟

فضای بین کابینت ها از مهمترین مکان ها به منظور استفاده از کاشی ها یا تایل های دکوراتیو است. چرا که تاثیر زیادی در افزایش زیبایی محیط داشته و به شدت از دیدگاه خانم ها اهمیت دارد. در راستای بهره گیری هر چه بهتر کاشی های بین کابینتی برای آشپزخانه ها، شاخصه هایی مانند رنگ بندی محیط، متریال کابینت ها، نحوه اجرا و میزان نور مد نظر قرار می گیرد. به این ترتیب از میان انواع کاشی بین کابینتی موجود در بازار می توان انتخاب بهتری داشت.

از بهترین انتخاب ها برای کاشی بین کابینتی عبارتند از:

 • سرامیک تک گل بین کابینتی
 • تایل استیل بین کابینتی
 • تایل آلومینیومی ( کامپوزیت ) بین کابینتی
 • تایل شیشه ای دکوراتیو
 • تایل های آینه ای
 • تایل سنگ طبیعی
 • تایل سنگ مصنوعی

مسلما در انتخاب و خرید هر یک از این تایل ها نیاز با مشاوره گرفتن از افراد متخصص وجود دارد. زیرا مزایا و معایبی داشته که معمولا خریداران براساس آن انتخاب خود را انجام داده و اقدام به خرید خواهند کرد.

مدرن ترین کاشی استیل بین کابینتی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، کاشی استیل بین کابینتی یکی از انتخاب ها بوده که می توان برای بسیاری از آشپزخانه ها با چیدمان متفاوت بکار گرفت. این نوع کاشی با استیل بسیار باکیفیت تولید شده که مشخصات زیر را به همراه دارد:

 • ضد زنگ است ( نگیر )
 • ضد خش است
 • در برابر ضربه مقاوم است
 • در برابر حرارت و دما مقاومت دار
 • پشت چسب دار می باشد
 • دارای طول عمر بیش از ۱۰ سال است

طرح های متنوع و زیبای کاشی استیل بین کابینتی توانسته توجه بسیاری از دیزاینر ها را به خود جلب کرده و آنها را به مصرف کننده های زیادی پیشنهاد می دهند. این نوع کاشی یا تایل بیشتر با رنگ های نقره ای، طلایی، بژ، مسی و مشکی در بازار موجود بوده و هر تایل ۳۰*۳۰ سانتی متر می باشد.

کاشی استیل بین کابینتی
کاشی استیل بین کابینتی

قیمت روز تایل استیل دکوراتیو

همانطور که می دانید بهره گیری از تایل استیل دکوراتیو تاثیر بسزایی در زیبایی محیط داشته و معمولا از سوی خریداران زیادی مورد تایید قرار می گیرند. تولید تایل های استیل در ایران سبب شده دسترسی به این تولیدات راحت تر شده و خریداران می توانند با هزینه کمتر آنها را خریداری کنند.

به این ترتیب قیمت روز کاشی استیل بین کابینتی در بازار ایران به صورت کاملا مشخص و براساس استانداردها و مزایای مختلف اعلام می گردد. از آنجا که کیفیت تاثیر زیادی در قیمت تایل داشته، باید از آن اطمینان پیدا کرد.

بازرگانی کاشیان در زمینه تولید و عرضه انواع کاشی استیل بین کابینتی و دیگر تایل های دکوراتیو فعالیت داشته و بهترین ها را با قیمت مناسب عرضه می دارد. خریداران سراسر کشور می توانند نیاز خود را با کارشناسان ما در میان گذاره و جدیدترین ها را خریداری کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه کاشی استیل پشت چسب دار

کاشی استیل پشت چسب دار را می توان از مراکز عرضه کننده آن به صورت …

تماس بگیرید