بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / کاشی بین کابینتی / قیمت کاشی بین کابینتی آلومینیومی

قیمت کاشی بین کابینتی آلومینیومی

کاشی بین کابینتی آلومینیومی که در برابر حرارت و مواد شوینده مقاومت دارد، برای بسیاری از آشپزخانه ها کاربرد دارد. این محصولات دارای قیمت مناسب بوده و می توان از تولید کننده ها به صورت مستقیم خرید نمود.

توجه به دیزاین داخلی خانه ها از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه بسیاری از افراد آن را مهم می دانند. به همین دلیل برای دستیابی به زیباترین فضا، از ایده های نو بهره گرفته و لوازم مدرن را بکار می گیرد. در این میان توجه به بخش های خاصی از خانه می تواند آنها را به هدفشان نزدیک تر کند. از این رو به این فضاها دقت نظر بیشتری دارند.

کاشی بین کابینتی آلومینیومی

چگونه یک آشپزخانه زیبا داشته باشیم؟

آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های خانه بشمار می آید. زیرا هم نقش کاربردی و مهم داشته و هم زیبایی آن در تمامی فضای خانه اثر گذار خواهد بود. در این میان انتخاب بهترین لوازم در دیزاین آشپزخانه مسئله ای بسیار مهم و کاربردی است.

از مهمترین موضوعات در زیبایی آشپزخانه موارد زیر است:

  • میزان نوردهی
  • ترکیب رنگ و تناسب آن
  • چیدمان درست لوازم آشپزخانه
  • توجه به متریال هایی مانند کابینت و شیرآلات
  • بهره گیری از فضای بین کابینت ها برای زیباتر شدن فضا

البته شاخصه ها و موضوعات دیگری نیز از دیدگاه افراد مختلف مطرح بوده که می توانند با مشورت دیزاینر ها  و طراحان داخلی از آنها بهره گیرند.

کاشی بین کابینتی آلومینیومی

تاثیر کاشی بین کابینتی در زیبایی آشپزخانه

یکی از مهمترین تولیدات که امروزه برای آشپزخانه بکار گرفته شده و تاثیر زیادی در زیبایی دارد، کاشی بین کابینتی است. این تولیدات که در فضای بین کابینت ها بکار گرفته شده، چنان زیبایی ایجاد کرده که گویا تمامی لوازم آشپزخانه تغییر کرده است. به همین دلیل امروزه در بازسازی و طراحی آشپزخانه ها، کاشی بین کابینتی به صورت دقیق بکار می گیرند.

علاوه بر این، به دلیل سهولت در نظافت و شستشو، به پاکیزگی محیط آشپزخانه نیز کمک کرده و می توان نهایت استفاده را از آنها برد. البته اینکه کاشی بین کابینتی از چه جنسی انتخاب شود نیز اهمیت ویژه ای دارد.

جدیدترین مدل های کاشی بین کابینتی آلومینیومی

کاشی بین کابینتی آلومینیومی یکی از کابردی ترین و در عین حال زیباترین مدل تولیداتی ست که در چند سال اخیر از سوی مصرف کننده ها محبوبیت یافته اند. این تولیدات که از نوع پشت چسب دار بوده، به راحتی بر روی سطوحی مانند کاشی و سنگ نصب شده و نیاز به صرف زمان زیادی ندارند.

معمولا کاشی بین کابینتی آلومینیومی با ابعاد ۳۰*۳۰ سانت تولید شده تا در فضای بین کابینت ها به راحتی قرار گرفته و کمتر نیاز به برش داشته باشند. از این رو در سالهای اخیر میزان تقاضا برای خرید تایل آلومینیوم افزایش چشمیگیری داشته است.

از جمله طرح های پرکاربرد تایل آلومینیوم عبارتند از:

  • طرح های پازلی
  • طرح آجری
  • طرح های ترکیبی
  • طرح های سه بعدی

قیمت روز تایل آلومینیوم بین کابینت

بی تردید همه خریداران در هنگام خرید تایل آلومینیوم بین کابینتی، قیمت را معیار قرار می دهند. چرا که باید براساس بودجه مد نظر خود انتخاب محصول کرده و آن را بکار گیرند. با توجه به اینکه تایل آلومینیوم در طرح های مختلف تولید می شود، دارای بازه قیمتی متنوع ای نیز بوده که قدرت انتخاب را برای مصرف کننده ها راحت تر می کند.

به منظور اطلاع از قیمت تایل آلومینیوم بین کابینتی می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی کاشیان در ارتباط باشید. این مجموعه باکیفیت ترین تایل ها را در اختیارتان قرار می دهد.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک بین کابینتی جدید

لیست قیمت سرامیک بین کابینتی جدید

سرامیک بین کابینتی جدید از جنس سرامیک در طرح های مختلف با تنوع رنگ تولید …

تماس بگیرید