بازرگانی کاشیان
جمعه , اسفند ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده کاشی آشپزخانه طرح آنتیک

فروش عمده کاشی آشپزخانه طرح آنتیک

فروش عمده کاشی آشپزخانه طرح آنتیک و دیگر رنگ ها در بازار ایران بیشتر براساس کیفیت انجام می شود. این تولیدات که اغلب محصول داخلی بوده، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش خواهد رسید.

یکی از شاخصه های انتخاب انواع کاشی، رنگ آن است. زیرا این متریال از جمله تولیداتی بوده که به منظور زیباسازی محیط های مختلف تولید شده و با رنگ بندی های متنوع راهی بازار می گردند. کاشی آشپزخانه از جمله انواع کاشی هایی ست که با زیباترین طرح و رنگ ارائه شده و این مسئله را تولید کننده ها به خوبی مورد توجه قرار مید هند.

کاشی آشپزخانه طرح آنتیک

یکی از زیباترین رنگ بندی هایی که امروزه در کاشی آشپزخانه مورد توجه بوده و افراد زیادی آن را انتخاب می کنند، طلایی است. این رنگ را می توان با دیگر رنگ ها ست کرده

و یک ترکیب شیک و زیبا را در آشپزخانه داشت. از این رو کارخانه های تولید کننده مدل های متنوع ای از این محصول را راهی بازار نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

فروش عمده کاشی آشپزخانه

مراکزی که در راستای فروش عمده انواع کاشی آشپزخانه فعالیت دارند، همواره رنگهای زیبا و شیک را ارائه می دهند. به این ترتیب می توانند سفارش زیادی را از مشتریان خود دریافت کرده و آنها را تامین کنند.

از دیگر رنگ های پر فروش کاشی آشپزخانه می توان موارد زیر را نام برد:

  • قهوه ای
  • سفید مشکی
  • نسکافه ای
  • سفید
  • آبی فیروزه ای
  • نقره ای
جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی سفید

فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

انواع کاشی بین کابینتی سفید با بالاترین درجه بندی کیفیت توسط شرکت های در استان …