بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت انواع سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک

قیمت انواع سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک

سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک با بهترین مواد اولیه توسط تولید کنندگان داخلی تولید می گردد. این محصول در برابر رطوبت و شوک حرارتی مقاوم بوده و از ثبات رنگ و لعاب برخودا می باشد. به منظور اطلاع از قیمت عمده این محصول به سادگی می توان به سایت ها و فروشگا های اینترنتی رجوع نمود و بهترین نوع آن را خریداری کرد.

از بارز ترین پوش ها برای طراحی بدنه و کف سرویس بهداشتی می توان به انواع کاشی و سرامیک اشاره نمود. این محصول بدلیل برخوداری از طرح های متنوع و شستشوی راحت از گذشته تا به امروز جهت طرح ریزی توالت و حمام مورد استفاده قرار می گرفت.

اما در سال های اخیر با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک، سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک از ترکیب رنگ سه گانه بهره می برد که این مزیت سبب جلوه  و زیبایی بیشتر محیط گشته است. از همین رو افراد بسیاری تمایل دارند تا از انواع این محصول برای زیباسازی سرویس بهداشتی  و حمام بهره گیرند.

عرضه سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک

سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک

امروزه طرح و نقش سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک توسط دستگا ها های دیجیتالی طرح ریزی می گردد و همچنین دارای برش لیزری می باشد که سبب شده چس از نصب سرامیک نیاز به بند کشی مرتفع گردد. همچنین این محصول دارای خوصوصیات دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • پایین بودن جذب رطوبت
  • مقاومت بالا در برابر گرما و سرما
  • طراح ها و مدل های جدید
  • رنگ های بسیار زیبا
  • قابلیت شستشوی راحت
  • خاصیت ضد حریق
  • سایز های متناسب با ابعاد توالت و حمام

قیمت انواع سرامیک سرویس بهداشتی

سرامیک سرویس بهداشتی در جه یک بخاطر بهره مندی از طرح ها و سایز های متنوع دارای قیمت های متفاوت می باشد. لذا افراد می توانند جهت اطلاع از قیمت انواع سرامیک سرویس بهداشتی به سایت ها و فروشگاه های مجازی مراجعه نمایند. زیرا این مراکز همیشه در دسترس بوده و با کارخانه های کاشی و سرامیک در ارتباط مستقیم هستند. استفاده از این مراکز علاوه بر کسب اطلاعات باعث می شود تا افراد بتوانند انواع سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک را بصورت عمده از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی | عرضه و پخش انواع سرامیک

نمایندگی های فروش سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در تهران و دیگر شهرستان ها، انواع این …

تماس بگیرید