بازرگانی کاشیان
سه شنبه , شهریور ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

کاشی بین کابینتی مینیاتوری با طرح های زیبا مخصوص استفاده در آشپزخانه و فضای بین کابینت ها تولید شده است. همچنین این محصول دارای اندازه های کوچک متفاوت بوده که بروی صفحه توری قرار گرفته و به راحتی در محیط مورد نظر نسب می گردد. این محصول را می توان از طریق سایت های اینترنتی بصورت عمده خریداری نمود.

امروزه با جدید شدن طراحی داخلی آشپزخانه افراد تمایل دارند تا کاشی های زیبا و هماهنگ با محیط استفاده نمایند. در همین راستا کاشی های بین کابینتی مینیاتوری بسیار مناسب تزیین آشپزخانه بوده و به راحتی با کابینت ها هماهنگ و ست می شود. این محصول خصوصیاتی بسیار خوبی دارد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

کاشی بین کابینتی مینیاتوری با طرح های لوکس و رنگ بندی متنوع دارای خصوصیاتی به شرح ذیل می باشد:

  • مقاوم در برابر ضربه
  • قابلیت تمیزی آسان
  • عدم تخریب با آب
  • پایدار در برابر مواد شیمیایی
  • طرح های لوکس
  • رنگی بندی هماهنگ با محیط
  • دارا بودن سایز های مینیاتوری
  • دوام عالی در برابر حرارت و گرما

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدید ترین مدل های سرامیک آشپزخانه در طرح های زیبا و با استفاده از لعاب های ترانس که میزان درخشندگی بیشتر و مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت دارد تولید می شود. همچنین این محصول در درجه کیفیت های مختلف عرضه می گردد و دارای قیمت های مناسب می باشد. سرامیک دیواری آشپزخانه دارای طرح های فانتزی بوده که افراد می توانند با توجه به نظر خود از این محصول در بدنه محیط استفاده نمایند. جالب است بدانید سرامیک های طرح دار با رنگ های روشن، علاوه بر خلق محیط جذاب، میزان نورگیری و روشنایی محیط آشپزخانه را بهبود می بخشید و سبب زیبایی بیشتر فضای مورد نظر می شود.

سرامیک دیواری کالیبره

با پیشرفت علم و صنعت امروزه شاهد تولید انواع محصولات ازجمله کاشی و سرامیک با استفاده از تکنولوژی های نوین می باشیم که یکی از این فناوری ها، استفاده از دستگاه های لیزری برای برش سرامیک ها می باشد. سرامیک های معمولی دارای لبه های گرد و برجسته می باشد که در هنگام نصب سبب ایجاد درز بین سرامیک ها شده و بعد از نصب نیاز به بند کشی دارد. اما سرامیک

های کالیبره توسط دستگاه های لیزری برش داده شده و دارای کمترین میزان اختلاف ۰٫۰۰۰۰۱ نسبت به هم می باشند. این محصول در هنگام نصب نیاز به کار دشوار بند کشی نداشته و سطح کاملا یکدست و بدون درز و بند را ارائه می دهد. از همین رو بسیاری از معماران و خانه دارها تمایل دارند تا از این محصول بی نظیر جهت طرح ریزی بدنه و کف ساختمان بهره گیرند.

خرید عمده کاشی و سرامیک آشپزخانه

در ساله های اخیر با افزایش فعالیت سایت های اینترنتی معتبر، خرید عمده انواع کاشی بین کابینتی مینیاتوری به سادگی صورت می گیرد. از همین رو افراد تمایل دارند به این مراکز  مراجعه نمایند تا ضمن آشنایی بیشتر با طرح ها و خصوصیات کاشی آشپزخانه بهترین نوع آن را مطابق سلیقه خود انتخاب کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه بهترین کاشی بین کابینتی

مرکز عرضه بهترین کاشی بین کابینتی تهران

در سال هاس اخیر عرضه بهترین کاشی بین کابینتی در تهران و دیگر شهرستان ها …

تماس بگیرید