بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / مرکز عرضه سرامیک نمای ارزان

مرکز عرضه سرامیک نمای ارزان

آیا می دانید چرا امروزه همه بدنبال خرید سرامیک نمای ارزان هستند؟ آیا اطلاع دارید چرا استفاده از سرامیک در طرح ریزی نمای ساختمان بیشتر از مصالح دیگر مورد توجه می باشد؟ آیا تا بحال فکر کردید سرامیک نما با دیگر سرامیک های مورد استفاده در ساختمان چه تفاوت هایی دارد؟

سرامیک نما

در سال های اخیر با وجود مشکلات و معضلات  اقتصادی، ارزان بودن انواع کاشی و سرامیک به یکی از مهمترین اولویت های افراد تبدیل شده است. از همین رو تولیدکنندگان و صنعت گران کاشی و سرامیک به تولید سرامیک نمای ارزان پرداخته اند که از لحاظ کیفیت قابل قبول بوده و می تواند رضایت نسبی مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد. همچنین از انواع سرامیک نما می توان در بخش های داخلی ساختمان مانند دیوار پذیرایی، راه پله و … استفاده نمود.

آشنایی با کیفیت سرامیک نمای ارزان

بطور کلی انواع کاشی و سرامیک در سه طبقه دسته بندی می شود که شامل:

  • درجه یک
  • درجه دو
  • درجه سه

کاشی و سرامیک های درجه یک از بالاترین سطح کیفیت برخوردار بوده اما به همان نسبت از قیمت گرانتر برخودار بوده و  هزینه های پرداخت آن برای افراد سنگین می باشد. کاشی و سرامیک های درجه دو از جمله محصولاتی هست که بیشتر مورد توجه بوده است. زیرا کیفیت سرامیک های این دسته نسبت به هزینه های آن متناسب می باشند. از همین رو بسیاری بدنبال خرید کاشی و سرامیک های این دسته می باشند. کاشی و سرامیک های درجه سه علاوه بر کیفیت از پایین ترین قیمت ممکن برخوردار می باشد. ارزان بودن این محصول باعث جلب توجه افراد زیادی به سمت خود شده است.

سرامیک ۳۰ * ۶۰ طرح سنگ تراورتن

سرامیک طرح سنگ تراورتن از مرسوم ترین نوع سرامیک برای طراحی نمای بیرونی ساختمان یک طبقه و دوطبقه می باشد. این محصول دارای طرح ها گوناگون و رنگ بندی عالی بوده که از لحاظ ظاهری و جنبه زیبایی بسیار شبیه به سنگ تروارتن می باشد.

اما از لحاظ قیمت نسبت آن از قیمت ارزان تری برخودار بوده و سبب ترغیب افراد به استفاده از این محصول بجای سنگ طبیعی شده است. سرامیک ۳۰*۶۰ طرح سنگ تروارتن در نوع کالیبره عرضه می گردد که عدم وجود درز در بین سرامیک ها تاثیر عمیقی در جلوه بصری و زیبایی کار داشته است.

سرامیک نما طرح سنگ

در سال های اخیر تولید کنندگان با استفاده از دستگاه های پیشرفته دیجیتالی و لیزری اقدام به ساخت سرامیک نما طرح سنگ کرده اند و امروزه شاهد تولید این محصول در طرح سنگ های مختلف مانند، طرح آنتیک، گرانیت، مرمرو …  می باشیم. این محصول علاوه بر طرح های چشم نواز دارای مقاوم بالا برابر شرایط محیطی بوده و با عملکرد مناسب در برابر بارندگی، تابش نور خورشید، سرما و یخ زدگی توانسته رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. اما باید در هنگام نصب از اسکوپ باید استفاده شود و یا سرامیک نما طرح سنگ را بصورت نمای خشک با پیچ و گیره نصب گردد.

مرکز عرضه انواع سرامیک نما

با گسترش فضای مجازی امروزه بسیاری از تولید کنندگان محصولات خود را بصورت اینترنتی و از طریق سایت ها و فروشگاه ها مجازی عرضه می کنند. در همین راستا افراد با مراجعه به این مرا کز به سهولت می توانند با انواع سرامیک نمای ارزان آشنا شوند ومطابق رای ونظر خود بهترین نوع آن را با ارزان ترین قیمت ممکن سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید