بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه شیک و زیبا

نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه شیک و زیبا

سرامیک کف خانه یکی از بهترین نوع پوشش ها برای طراحی و طرح ریزی کف خانه می باشد. این محصول بخاطر تنوع رنگ و مقاومت مطلوب در برابر شرایط مختلف باعث شده تا خانه دارها ترغیب  به استفاده از این کفپوش شوند. جهت خرید جدیدترین مدل ها سرامیک کف خانه می توان به نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی مراجعه کرد.

سرامیک کف خانه

اگر بدنبال تغییر طراحی دکوراسیون داخلی یا تعویض کف پوش منزل تان، مطابق بودجه و سلیقه تان هستند، پیشنهاد مجموعه کاشیان استفاده از انواع سرامیک کف خانه برای این منظور می باشد. امروزه سرامیک ها کف در اندازهای متفاوت نظیر ۵۰*۵۰ و ۶۰*۶۰ برای طرح ریزی کف خانه در درجه کیفیت های مطلوب عرضه می گردد که دارای قیمت های مناسب می باشد. این محصول بدلیل تنوع بالا طرح و رنگ نیاز های طراحان برای طرح ریزی کف قسمت های مختلف خانه مرتفع می سازد.

سرامیک کف اتاق خواب

معماران و متخصصان طراحی باتوجه به مکان های مختلف خانه از کف پوش های گوناگون بهره می گیرد تا با توجه به شرایط هر محیط از بهترین نوع کفپوش بهره برند. در همین راستا انواع سرامیک کف اتاق خواب بخاطر دوام و استحکام بیشتر نسبت به دیگر کفپوش های بسیار مورد توجه می باشد.

همچنین مرغوب ترین مدل های سرامیک کف دارای کمترین میزان جذب رطوبت بوده و از  قابلیت شستشو نیز بهره می برد. لذا بسیاری از افراد برای زیباسازی کف اتاق خواب از انواع سرامیک مخصوص این مکان استفاده می نمایند.

سرامیک کف برای پذیرایی

محیط هال و پذیرایی از محیط های مهم هر ساختمان بوده که طراحی داخلی آن می تواند در کل طراحی خانه اثر داشته و زیباسازی این فضا جان تازه به خانه می بخشد و فضای شیک و دلنشینی را ایجاد نمایند. در سال های اخیر استفاده از انواع سرامیک کف برای پذیرایی بسیار مرسوم بوده و طراحان داخلی با استفاده از این محصول باکیفیت به سهولت اقدام به زیباسازی محیط پذیرایی می نمایند. سرامیک های کف در نوع مات تا براق تولید می شود که هرکدام از این سرامیک ها دارای خصوصیات منحصر بفرد می باشد.

نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک

نمایندگی های عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه با تلاش شبانه روزنه بدنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود می باشد. که امروزه علاوه بر نمایندگی های فروش، سایت های مجازی بسیاری از سوی شرکت های بازرگانی اقدام به عرضه و پخش انواع کاشی و سرامیک کرده و توانسته اند با آسان نمودن خرید، رضایت افراد را جلب نمایند. لذا افراد می توانند از طریق مجموعه کاشیان به سادگی بهترین نوع سرامیک کف خانه را سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک فله یزد

فروش سرامیک فله یزد

سرامیک فله یزد را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق بازرگانی کاشیان سفارش …

Call Now Buttonتماس بگیرید