بازرگانی کاشیان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه شیک و زیبا

نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه شیک و زیبا

سرامیک کف خانه یکی از بهترین نوع پوشش ها برای طراحی و طرح ریزی کف خانه می باشد. این محصول بخاطر تنوع رنگ و مقاومت مطلوب در برابر شرایط مختلف باعث شده تا خانه دارها ترغیب  به استفاده از این کفپوش شوند. جهت خرید جدیدترین مدل ها سرامیک کف خانه می توان به نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی مراجعه کرد.

سرامیک کف خانه

اگر بدنبال تغییر طراحی دکوراسیون داخلی یا تعویض کف پوش منزل تان، مطابق بودجه و سلیقه تان هستند، پیشنهاد مجموعه کاشیان استفاده از انواع سرامیک کف خانه برای این منظور می باشد. امروزه سرامیک ها کف در اندازهای متفاوت نظیر ۵۰*۵۰ و ۶۰*۶۰ برای طرح ریزی کف خانه در درجه کیفیت های مطلوب عرضه می گردد که دارای قیمت های مناسب می باشد. این محصول بدلیل تنوع بالا طرح و رنگ نیاز های طراحان برای طرح ریزی کف قسمت های مختلف خانه مرتفع می سازد.

سرامیک کف اتاق خواب

معماران و متخصصان طراحی باتوجه به مکان های مختلف خانه از کف پوش های گوناگون بهره می گیرد تا با توجه به شرایط هر محیط از بهترین نوع کفپوش بهره برند. در همین راستا انواع سرامیک کف اتاق خواب بخاطر دوام و استحکام بیشتر نسبت به دیگر کفپوش های بسیار مورد توجه می باشد.

همچنین مرغوب ترین مدل های سرامیک کف دارای کمترین میزان جذب رطوبت بوده و از  قابلیت شستشو نیز بهره می برد. لذا بسیاری از افراد برای زیباسازی کف اتاق خواب از انواع سرامیک مخصوص این مکان استفاده می نمایند.

سرامیک کف برای پذیرایی

محیط هال و پذیرایی از محیط های مهم هر ساختمان بوده که طراحی داخلی آن می تواند در کل طراحی خانه اثر داشته و زیباسازی این فضا جان تازه به خانه می بخشد و فضای شیک و دلنشینی را ایجاد نمایند. در سال های اخیر استفاده از انواع سرامیک کف برای پذیرایی بسیار مرسوم بوده و طراحان داخلی با استفاده از این محصول باکیفیت به سهولت اقدام به زیباسازی محیط پذیرایی می نمایند. سرامیک های کف در نوع مات تا براق تولید می شود که هرکدام از این سرامیک ها دارای خصوصیات منحصر بفرد می باشد.

نمایندگی عرضه جدیدترین مدل سرامیک

نمایندگی های عرضه جدیدترین مدل سرامیک کف خانه با تلاش شبانه روزنه بدنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود می باشد. که امروزه علاوه بر نمایندگی های فروش، سایت های مجازی بسیاری از سوی شرکت های بازرگانی اقدام به عرضه و پخش انواع کاشی و سرامیک کرده و توانسته اند با آسان نمودن خرید، رضایت افراد را جلب نمایند. لذا افراد می توانند از طریق مجموعه کاشیان به سادگی بهترین نوع سرامیک کف خانه را سفارش داده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تایل بین کابینتی استیل

تایل بین کابینتی استیل

تایل بین کابینتی استیل یکی از پر دوام ترین و همچنین با کیفیت ترین تایل …