بازرگانی کاشیان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی فروش سرامیک کف پذیرایی

نمایندگی فروش سرامیک کف پذیرایی

سرامیک کف پذیرایی دارای سایز های متنوع با رنگ بندی های زیبا می باشد. همچنین مناسب بودن قیمت این محصول  باعث شده تا امروزه افراد بسیاری ترجیح دهند برای طرح ریزی کف ساختمان خصوصا پذیرایی از انواع سرامیک کف بهره گیرند. این محصول را می توان از طریق نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی بصورت عمده خریداری نمایید.

سرامیک های که در کف ساختمان تولید می گردد با ید ضخامت مناسب داشته باشد تا بر اثر فشار تخریب نگردد. در همین راستا تولید کنندگان انواع سرامیک پُرسلان را تولید نموده اند که در ادامه مطلب به آن بیشتر می پیردازیم.  از دیگر خصوصیات سرامیک کف پذیرایی تنوع طرح و نقش آن می باشد که سبب شده تا افراد بتواند محیط های شیک و مدرنی را در داخل ساختمان ایجاد نمایند.

طرح های سرامیک کف پذیرایی

در سال های اخیر انواع سرامیک پرسلان جهت استفاده در کف ساختمان تولید می شود. این نوع سرامیک از خاک سفید در فشار و حرارت بالا تولید شده و از مقاومت فوق العاده ای نسبت به فشار برخودار می باشد. سرامیک ها کف را می توان برای دیوار هم استفاده نمود اما بهتر می باشد تا از این محصول در کف ساختمان استفاده گردد. سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های متنوع و شیک به شرح ذیل می باشد:

  • سرامیک پرسلان طرح پارکت
  • سرامیک پرسلان طرح سنگ
  • سرامیک پرسلان طرح فرش
  • سرامیک پرسلان طرح ماهوت
  • سرامیک پرسلان طرح رئال
  • سرامیک پرسلان طرح تابش

سرامیک کف طرح پارکت

یکی از شیک ترین نوع سرامیک، طرح پارکت آن می باشد. این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه چوب بوده اما از دوام و مقاومت بیشتری نسبت به آن برخودار می باشد. همچنین سرامیک های کف طرح پارکت دارای کمترین میزان لغزندگی بوده که سبب تسهیل امد و شد افراد می شود. این محصول در سایز ۵۰*۵۰ بصورت کالیبره (بند کشی) ساخته شده و نیاز به بند کشی ندارد. از همین رو بسیاری از خانه دار ها تمایل دارند بجای پارکت از سرامیک طرح پارکت استفاده نمایند.

سرامیک کف مات

اغلب افرادی که به  زرق و برق محیط داخلی ساختمان تمایل چندانی ندارند، از سرامیک کف مات بهره می گیرند. این محصول بخاطر لعاب مات خود باعث کاهش انعکاس نور شده اما از ضریب استحکاک مناسب برخودار می باشد. سرامیک کف مات در مدل های متنوع با رنگ بندی های

شیک ساخته می شود که افراد می توانند بطور هوشمندانه از طرح و رنگ این محصول بهره گرفته و دست به خلق محیط شیک در قسمت های مختلف ساختمان بزنند. جالب است بدانید که از سرامیک کف می توان برای تزیین دیوار های ساختمان بهره گرفت.

نمایندگی فروش انواع سرامیک کف

انواع سرامیک کف پذیرایی را می توان از طریق نمایندگی های فروش  در شهرستان های مختلف بصورت عمده خریداری نمایید. همچنین امروزه سایت ها و فروشگاه های مجازی در زمینه عرضه عمده انواع کاشی و سرامیک نظیر سرامیک کف پذیرایی فعالیت دارند. و انواع سرامیک پرسلان را بطور مستقیم از کارخانه با قیما مناسب عرضه می دارند. لذا افراد می توانند با مراجعه به این مراکز بهترین نوع سرامیک کف پذیرایی را بطور عمده سفارش داده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …