بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / سایت خرید بهترین نوع سرامیک داخل استخر با قیمت مناسب

سایت خرید بهترین نوع سرامیک داخل استخر با قیمت مناسب

بهترین نوع سرامیک داخل استخر را می توان بصورت اینترنتی و مستقین از کارخانه با قیمت مناسب تهیه نمود. این محصول در نوع ساده و میکس طراحی شده و از خاصیت ضد آب بهره می برد. همچنین سرامیک های استخری در برابر گرما و سرما مقاوم بوده و به راحتی می توان از این محصول برای طراحی بخش های مختلف محیط استخر بهره گرفت.

سرامیک داخل استخر

سرامیک داخل استخر در اندازه های منییاتوری از ۲٫۵ سانتی متر تا ۱۰سانتی متر بصورت منظم بروی صفحه مشبک پلاستیکی، کنار هم چیده شده اند. کوچک بودن سایز این محصول باعث شده تا  قسمت های منحنی و ناهموار به درستی سرامیک کاری شوند. سرامیک داخل استخر

از ثبات رنگ و لعاب بهره می برد و برا اثر مواد شیمیایی و شرایط نامساعد محیطی از بین نمی رود. از همین رو بسیاری از استخرداران و معماران روی به استفاده از جدیدترین مدل های سرامیک استخری آورده و این فضا را با استفاده از انواع این محصول زیباسازی می نمایند.

سرامیک لاکچری استخری

سرامیک استخری علاوه بر خاصیت ضد آب دارای طرح های بسیار شیک و متناسب با محیط استخر می باشد. سرامیک لاکچری استخری در نوع مربعی و شش ضلعی با رنگ بندی میکس و ساده طراحی شده است که استفاده زیرکانه از این محصول می توانند محیط جذاب و لوکس را برای افراد به ارقام بیاورد. همچنی این محصول بخاطر سطح صاف خود از قابلیت شستشوی آسان بهره می برد و کمک شایانی به استخرداران در حفظا رعایت بهداشت در این محیط نموده است.

سرامیک استخر و جکوزی

استخر از جمله مکان هایی می باشد که علاقمندان بسیاری را به طرف خود جذب نموده و افراد به منظور تفریح و سرگرمی و یا آموزش از این محیط استفاده می نمایند. لذا طراحی داخلی این محیط باید به بهترین صورت انجام پذیرد تا رضایت افراد را به خود جلب نمایند. در همین راستا سرامیک های استخری و جکوزی همه قابلیت های مناسب برای استفاده در این محیط را داشته و انتظارات مصرف کنندگان را مرتفع نموده  است.

سایت خرید سرامیک استخری

برای خرید انواع سرامیک داخل استخر با قیمت مناسب می توان از سایت های عرضه کننده این محصول بهره گرفت. این مرکز اینترنتی همیشه در دسترس بوده و در ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان می باشند. لذا افراد با مراجعه به فروشگاه های مجازی می توانند از جدیدترین مدل های سرامیک استخری بازدید کرده و مرغوبترین نوع آن را بصورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری ارزان

قیمت روز سرامیک استخری ارزان جدید

آیامی دانید چرا امروزه سرامیک استخری ارزان بیشتر در مکان های مرطوب مورد استفاده قرار …

Call Now Buttonتماس بگیرید