بازرگانی کاشیان
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / لیست قیمت سرامیک کف در سال ۹۸

لیست قیمت سرامیک کف در سال ۹۸

برای اطلاع از لیست قیمت سرامیک کف در سال ۹۸ می توان با مراجعه به مراکز اینترنتی از آخرین قیمت و اطلاعات این حوزه جویا شد. زیرا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی  در ارتباط مستقیم با کارخانه ها بوده و در کمترین زمان ممکن اطلاعات در زمینه کاشی و سرامیک را بروی وبسایت ها منتشر می نمایند.

امروزه افراد بسیاری بدنبال طراحی  و تزیین کف ساختمان و اتاق ها با استفاده از سرامیک کف می باشد. زیرا این محصول نسبت به دیگر کفپوش ها دارای قیمت های متفاوت ارزان می باشد و این اجازه را به خانه دارها می دهد تا با توجه به سلیقه و بودجه خود اقدام به انتخاب و خرید جدیدترین مدل سرامیک کف نمایند.

عرضه سرامیک کف

جدیدترین مدل سرامیک کف

جدیدترین مدل های سرامیک کف در سال های اخیر توسط دستگاه های لیزری برش داده شده و طرح های آن بصورت دیجیتالی طرح ریزی می گردد. همچنین این محصول دارای لعاب مات تا براق بوده که سبب شده تا افراد تمایل به زیباسازی کف ساختمان با بهره گیری از جدیدترین مدل  سرامیک داشته باشند. از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • جذب آب پایین
  • مقاومت شیمیایی مناسب
  • تنوع در طرح
  • رنگ بندی های زیبا
  • خاصیت ضد حریق
  • پایدار در برابر فشار
  • درجه یک

لیست قیمت سرامیک کف

در سال های اخیر با گسترش فضای مجازی و تجارت الکترونیک افراد به راحتی می توانند از لیست قیمت سرامیک کف و مدل های جدید این محصول مطلع شوند. زیرا امروزه سایت ها معتبردر زمینه عرضه و توزیع انواع کاشی و سرامیک فعالیت می نمایند

و توانسته اند با ارائه خدمات مفید به مشتریان سبب جلب رضایت افراد گردند. از همین رو توصیه می گردد جهت جویا شدن از لیست قیمت سرامیک کف و آشنایی بیشتر با مدل های جدید و ایرانی این محصول به سایت های اینترنتی مراجعه نمایید.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0919 425 1262
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تایل بین کابینتی آلومینیوم

فروش تایل بین کابینتی آلومینیوم

تایل بین کابینتی آلومینیوم را می توان با رنگبندی های متنوع تهیه نمود. زیرا در …