بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / تولید کننده انواع سرامیک نما یزد

تولید کننده انواع سرامیک نما یزد

کارخانه هایی که انواع سرامیک نما یزد را ارائه می دهند، از جمله باتجربه ترین تولید کنندگان در ایران بشمار می آید. به همین دلیل محصولی که توسط این شرکتها راهی بازار می شود، دارای استانداردهای لازم می باشد.

ایران در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک، کارخانه های زیادی در شهرهای مختلف کشور دارد. زیرا هم استعدادهای لازم را در زمینه تولید این محصولات داشته و هم تقاضای زیادی در این رابطه دیده می شود.

بی شک تولید کننده های ایرانی هدف خود را ارائه محصولاتی درجه یک و استاندارد داشته تا هم نیاز داخلی را بهتر رفع نموده و هم در راستای صادراتی اقدام مطلوبی داشته باشند.

عرضه سرامیک نما یزد

تولید کننده انواع سرامیک نما

یکی از انواع تولیداتی که کارخانه ها به صورت حرفه ای آن را در حجم زیاد تولید می کنند، سرامیک نما است. این نوع سرامیک انواع مختلف داشته که می توان در نما بسیاری از ساختمان ها از آنها بهره گرفت. معمولا کارخانه های تولید کننده در تولید انواع سرامیک نما موارد زیر را مد نظر قرار می دهند:

  • زیبایی طرح
  • مقاومت کیفیت و رنگ
  • ضخامت
  • نوع کاربرد
  • ترکیبات رنگ
  • جنس مواد اولیه

انواع سرامیک نما یزد یزد

از جمله معروفترین شهرهای تولید کننده انواع سرامیک در ایران می باشد. در این شهر بهره گیری از مواد اولیه مرغوب از مهمترین استانداردها بشمار آمده و تولیداتی راهی بازار می شود که مقاومت عالی دارند. لذا استقبال بسیار خوبی از انواع سرامیک نما یزد در بازار داخلی ایران و دیگر کشورها دیده می شود.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید