بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , آبان ۱ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک نما / سایت اینترنتی سرامیک نمای بیرون خانه جدید

سایت اینترنتی سرامیک نمای بیرون خانه جدید

سرامیک نمای بیرون خانه از بهترین پوشش ها بای طراحی نمای بیرونی ساختمان می باشد. این محصول علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت های ازران بوده و افراد می توانند باتوجه به بودجه خود از انواع سرامیک نمای بیرون خانه برای زیباسازی این فضا بهره گیرند.

سرامیک نمای بیرون خانه

برای طراحی نمای بیرونه خانه، معماران از انواع پوشش ها نظیر سنگ، آجرنما، سرامیک و … استفاده می نمایند. اما سرامیک نمای بیرون خانه بخاطر پایین بودن میزان جذب رطوبت و همچنین قیمت ها مناسب نسبت به دیگر دیوارپوش ها بیشتر مورد پسند بوده و خانه داره ها تمایل دارند تا از انواع این محصول برای تزیین نمای

بیرونی ساختمان استفاده کنند. سرامیک ها نما به دو روش نصب می گردد که اولین راه برای نصب سرامیک بروی دیوار همان روش سنتی ( سیمان و دوغاب) می باشد. همچنین علاوه بر این می توان  بصورت نمای خشک و با استفاده از پیچ و گیره به سرامیک کاری نما ساختمان پرداخت.

سرامیک دیواری

سرامیک های دیواری در اندازه های مختلف و متناسب با سطح کارهای متفاوت عرضه می گردد. این محصول سبک وزن بوده و بسیار مناسب طراحی قسمت های مختلف دیوار خانه می باشد. اما سرامیک های دیواری از مقاومت کمتری نسبت به نوع کف در برابر فشار برخودار می باشد و نمی توان از این محصول کف خانه را سرامیک کاری نمود. زیرا در اثر فشار وارده بر سطح به سرعت تخریب شده و از بین می رود.

سرامیک نما طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ از نقش های جذاب و پر طرفدار کاشی و سرامیک می باشد. نقش و نگار این محصول بصورت دیجیتالی با بهترین کیفیت طراحی می گردد  و دارای رنگ بندی های بسیار شیک و زیبا می باشد. سرامیک نما طرح سنگ تراورتن نسبت به بقیه طرح ها از طرفداران بسیاری برخودار بوده و خانه دارها ترجیح می دهند تا از این محصول برای طراحی بیرونی ساختمان استفاده کرده و با کمترین هزینه نمای شیک و مدرنی را در بخش بیرونی ساختمان خلق نمایند.

سایت اینترنتی سرامیک نما

سایت های اینترنتی سرامیک نما با عرضه مستقیم این محصول از کارخانه توانسته رضایت افراد جلب نماید. همچنین این مراکز بخاطر دسترسی بالا و راحت به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند به سهولت با جدید ترین مدل های سرامیک نمای بیرون خانه آشنا شده و  از بین طرح های شیک و لوکس این محصول بهترین نوع را مطابق با سلیقه خود انتخاب کرده و خریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما ساختمان درجه یک

کارخانه تولیدی سرامیک نما ساختمان درجه یک

سرامیک نما ساختمان درجه یک بهترین انتخاب برای تزیین و زیباسازی نمای بیرون ساختمان می …