بازرگانی کاشیان
دوشنبه , آذر ۱۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / مرکز پخش سرامیک نمای بیرون شیک و زیبا

مرکز پخش سرامیک نمای بیرون شیک و زیبا

سرامیک نمای بیرون از بهترین پوشش ها برای طراحی بخش خارجی ساختمان می باشد که به خوبی می توان ارتباط فضای بیرون را با محیط داخلی خانه ایجاد نماید. این محصول در طرح های شیک و زیبا و سایز بندی های متناسب با ابعاد سطح کار از طریق مراکز پخش و سایت های اینترنتی عرضه می گردد.  

سرامیک نمای بیرون

بطورکلی نمای بیرونی از اجزای مهم هرساختمان بوده که طراحی آن با زبیاسازی فضای شهری در ارتباط می باشد. لذا نیاز هست تا پوشش مورد استفاده برای نمای ساختمان با دقت و حساسیت بالا انتخاب گردد. امروزه

جدیدترین مدل سرامیک نمای بیرون ساختمان در طرح های مختلف نظیر طرح سنگ، طرح آجر و… ساخته شده که ترکیبت چند طرح در کنار هم می توان به راحتی فضای شیک ومنحصربفردی را در بخش بیرون خانه ایجاد نماید.

نمای بیرونی ساختمان یک طبقه با سرامیک

سرامیک ها دارای ترکیب رنگ عالی بوده که استفاده هوشمندانه از چند رنگ و طرح  می تواند افراد را برای رسید به یک نمای جذاب و دلنشین یاری نماید. تزیین نمای بیرونی ساختمان یک طبقه با سرامیک امروزه بسیار مرسوم گشته و افراد بسیاری با استفاده از این محصول به طراحی نما ساختمان پرداخته اند.

قیمت سرامیک طرح سنگ برای نما      

در سال های اخیر تولیدکنندگان داخلی و خارجی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های دیجیتالی، اقدام به طراحی انواع سرامیک در طرح و نقش سنگ های مختلف نموده اند و خوشبختانه توانسته مدل های شیک  و کم نظیری از محصول را عرضه بازار نمایند. سرامیک طرح سنگ در اندازه های بزرگ و متناسب با نمای ساختمان تولید شده که نسبت به سبگ طبیعی ازان تر بوده و ار تنوع طرح و رنگ بیشتر برخودار می باشد. این محصول در طرح سنگ های گوناگون طرح ریزی شده که برخی از مهمترین این طرح ها به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • سرامیک طرح سنگ مرمر
  • سرامیک طرح سنگ آنتیک
  • سرامیک طرح سنگ گرانیت
  • سرامیک طرح سنگ تراورتن

مرکز پخش سرامیک نما

مراکز پخش سرامیک نما در شهرستان های مختلف دارای شعب متعدد بوده که از طریق آن این محصول را عرضه می دارد. همچنین سایت های اینترنتی فضای مناسب برای خرید و فروش جدیدترین مدل سرامیک ایرانی فراهم آورده است که بسیاری از افراد برای تهیه انواع کاشی وسرامیک به این مراکز مراجعه می نمایند. همچنین این مراکز  در طول شبانه روز فعال بوده و افراد می توانند با بهره گیری از سایت های اینترنتی بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

تماس بگیرید