بازرگانی کاشیان
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید بهترین سرامیک کف سالن سفید طلایی

خرید بهترین سرامیک کف سالن سفید طلایی

سرامیک کف سالن سفید طلایی از بهترین ترکیبات رنگ را داشته که در بازار افراد زیادی آن را برای خرید خود انتخاب می کنند. کاربرد این سرامیک ها سبب شیک شدن محیط منزل شده و برای مدت طولانی برای افراد مختلف زیبا خواهد بود.

سرامیک کف سالن سفید طلایی

یکی از مهمترین محیط ها در هر خانه سالن پذیرایی می باشد. با توجه به اینکه در این مکان بیش از دیگر مکان های خانه رفت و آمد بوده و طبیعتا باید زیباترین دیزاین را داشته باشد. به همین دلیل در طراحی آن از شیک ترین و بهترین متریال ها بهره گرفته می شود.

در زیبایی سالن پذیرایی متریال کف نقش مهمی دارد. لذا هم در انتخاب این متریال رنگ بندی و هم طرح مورد توجه خواهد بود.

بهترین سرامیک کف پذیرایی

یکی از بهترین مصالح که می توان برای بکار بردن در کف پذیرایی انتخاب نموده و بسیار شیک می باشد، سرامیک است. این سرامیک ها در ابعاد و ضخامت استاندارد تولید شده تا مقاومت خوبی داشته باشند. اگر مزیت های موجود در سرامیک کف را با دیگر متریال ها مقایسه کنیم می توان آن را یکی از بهترین ها دانست و همین مسئله سبب شده افراد مختلف آن را تهیه و استفاده کنند.

برخی از مهمترین برتری های موجود در سرامیک کف:

  • مقاومت بالا
  • نصب آسان
  • تنوع رنگ و طرح
  • ابعاد متفاوت
  • عایق حرارتی و رطوبتی
  • طول عمر زیاد
سرامیک کف سالن

سرامیک کف سالن سفید طلایی

همانطور که اشاره شد، رنگ بندی یکی از موضوعات مهم در انتخاب و خرید انواع سرامیک کف سالن می باشد. زیرا هر شخص سعی در ایجاد هماهنگی میان کف و دیگر بخش های سالن داشته تا زیبایی آن چندین برابر شود.

یکی از زیباترین ترکیبات رنگ که در مورد سرامیک کف مطرح بود، سفید طلایی است. این ترکیب رنگ را می توان با لوازم مختلف خانه ست نموده و منظره ای زیبا خلق کرد. از این رو اغلب طراحان داخلی ساختمان های مسکونی و هتل ها سرامیک کف سفید طلایی را پیشنهاد می دهند.

سرامیک کف سفید مشکی

ترکیب رنگ دیگری که می تواند در نظر افراد مختلف مطلوب بوده و مورد انتخاب است، سفید مشکی می باشد. این رنگ بندی نیز با سلیقه بسیاری از افراد سازگاری داشته و در زیبایی محیط بسیار تاثیر گذار خواهد بود. از این رو طرح های متنوع ای از انواع سرامیک کف با رنگ بندی سفید مشکی در بازار توزیع شده که مصرف کننده ها می توانند براساس نیاز خود آنها را انتخاب کنند.

سرامیک کف سالن سفید طلایی

سرامیک کف مات شیک

از دیگر فاکتورهایی که در انتخاب سرامیک کف نقش مهمی دارد، مات یا شفاف بودن آن است. این شاخصه را تولید کننده ها به خوبی مد نظر داشته و براساس تقاضای بازار سرامیک های متنوع را ارائه می دهند. سرامیک کف مات توانسته جایگاه ویژه ای در میان افراد داشته باشد. زیرا مات بودن آن سبب سهولت در تمیزی شده و این موضوع برای بخش قابل توجهی از افراد اهمیت دارد.

سرامیک کف مات

سرامیک کف طرح پارکت جدید

در انتخاب و خرید انواع سرامیک کف، طرح و نقش آن نیز اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل وقتی برای سفارش انواع سرامیک کف اقدام می شود، مدل های جدید و حرفه ای به مشتریان پیشنهاد داده می شود. طرح پارکت یکی از شیک ترین مدل هایی ست که سبب شده ایرانی ها آن را در مکان های مختلف بکار گیرند. بخصوص در سالن های پذیرایی هر منزل که همیشه شیک بودن و دیزاین آن اهمیت بسیار زیادی دارد.

قیمت سرامیک کف درجه دو و یک

با توجه به اینکه سرامیک کف در انواع درجه یک و دو راهی بازار می شود، بی تردید قیمت های متفاوتی را عرضه کننده ها مد نظر قرار خواهند داد. این شرکت ها با اعلام نرخ روز محصولات خود براساس درجه کیفی می توانند شرایط فروش خوبی را برای مشتریان مختلف خود فراهم کنند. از این رو دسترسی به نمایندگی های فروش که بتوان نیاز خود را به آنها اعلام داشت بسیار مهم است.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0919 425 1262
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …