بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

انواع کاشی بین کابینتی سفید با بالاترین درجه بندی کیفیت توسط شرکت های در استان یزد تولید می گردد. این محصول در رنگ های متعدد از جمله رنگ سفید که مورد توجه افراد زیادی می باشد، تولید می گردد. کاشی بین کابینتی سفید خیلی راحت با محیط آشپزخانه هماهنگ و ست می شود. از همین رو خانه داران تمایل دارند تا از این محصول جهت تزیین آشپزخانه بهره گیرند.

کاشی بین کابینتی

تزیین دکوراسیون داخلی آشپزخانه بسیار مورد توجه خانه دارها خصوصا خانم ها می باشد و اهمیت زیادی به طراحی فضای بین کابینت ها می دهند. در همین راستا پیشنهاد می گردد از کاشی بین کابینتی سفید به این منظور استفاده شود. زیرا این محصول علاوه بر طرح و رنگ زیبا از قیمت های مناسب و ارزانی برخودار بوده و می توانند سبب کاهش هزینه های پرداختی گردد.

کاشی بین کابینتی سفید یزد

بطور یقین بهترین تولید کنندگان کاشی بین کابینتی سفید در استان یزد در حال فعالیت می باشند. محصولات این تولیدی ها معیار های مطلوبی به شرح ذیل دارد:

  • درجه بندی کیفیت
  • قیمت مناسب
  • طرح های زیبا
  • رنگ بندی شیک
  • مقاومت عالی در برابر آب
  • پایدار در برابر ضربه
  • شتسشوی راحت
  • دوام مناسب نسبت به گرما و حرارت آشپزخانه

کاشی آشپزخانه شیک

شیک و مدرن بوده آشپزخانه  نشات گرفته از نوع طراحی داخلی آن می باشد. در سال های اخیر با تغییر دکوراسیون داخلی خانه، پوشش های مورد استفاده برای زیباسازی نیز تغییر کرده است. در همین راستا صنعتگران کاشی و سرامیک با عرضه انواع کاشی آشپزخانه شیک توانسته اند کمک بسیار زیادی به خانه دار ها و طراحان کنند. زیرا این محصول امروزه در طرح و مدل های گوناگون مانند طرح سنگ آنیتک، طرح گل، طرح های هندسی و … ساخته شده و افراد می توانند با بکاری هوشمندانه چند طرح با هم محیط شیک وزیبایی در این فضا خلق نمایند.

سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید در انواع  ساده و رکتی با بهترین کیفیت عرضه می گردد که بسیار از خانه تمایل دارند تا از سرامیک بدون بند برای طراحی کف آشپزخانه بهره گیرند. این محصول در نوع مات و براق بوده، که پیشنهاد می گردد.

تا از انوع سرامیک مات برای طراحی کف  بخش های مختلف ساختمان استفاده شود.زیرا سرامیک های کف مات بخاطر لعاب خاص خود مانع سرخوردن افراد در حین رفت و امد شده و با نقش و نگار زیبای خود می تواند فضای جذاب را در این قسمت از خانه ایجاد نمایند.

فروش اینترنتی کاشی آشپزخانه

فروش اینترنتی کاشی آشپزخانه توانسته کمک شایانی به شرکت های تولیدی نمایند. زیرا  از طریق این مراکز در کمترین زمان می توانند محصولات خود را در سراسر کشور عرضه نمایند. همچنین سایت های اینترنتی معتبر با ارائه خدمات عالی نظیر مشاوره رایگان، پایین بودن قیمت محصولات، دسترسی راحت و … باعث افزایش اعتماد متقاضیان شده است.
به علاوه از دیگر محصولات ارائه شده برای فروش اینترنتیدیگر تایل های بین کابینتی آشپزخانه هستند که به صورت دکوراتیو بوده و از دسته تایل دکوراتیو شناخته می شود که قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی خانه را در کنار تایل بین کابینتی را دارد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کاشی بین کابینتی

نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

آیا با  نمایندگی های عرضه کاشی بین کابینتی در نقاط مختلف کشور آشنایی دارید؟ آیا …

Call Now Buttonتماس بگیرید