بازرگانی کاشیان
دوشنبه , آذر ۱۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / صادرات سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

صادرات سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی با کیفیت بالا و مطابق استاندار های جهانی تولید می گردد. این محصول برای استفاده در بدنه و کف سرویس بهداشتی ساخته شده و از ضریب جذب رطوبت پایین برخودار می باشد. جالب است بدانید انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی به کشور های متعدد نظیر گرجستان، عراق، پاکستان و … صادر شده و در این کشور ها متقاضیان و طرفداران بسیاری نیز دارد.

توالت و حمام با اینکه فضای کمی را در ساختمان به خود اختصاص داده اما طراحی محیط داخلی آن بسیار مورد اهمیت می باشد. زیرا باید از پوشش های در این فضا استفاده گردد که علاوه بر زیباسازی توالت و حمام، باعث حفظ رعایت بهداشت گردد. از همین رو افراد از انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی برای تزیین این محیط بهره گرفته و تمایل دارند تا با استفاده از انواع سرامیک، دیوار و کف توالت و حمام را طرح ریزی نمایند.

عرضه سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

در سال های اخیر سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی با استفاده از علم روز دنیا و بکارگیر تکنولوژی نوین در طرح های مختلف تولید می گردد. از همین رو بسیاری از سرامیک های امروزه بصورت دیجیتالی طراحی شده و از برش لیزری بهره مند می باشد که در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد.

این محصول در نوع دیواری و کف در سایز های مختلف ساخته شده و هر نوع ویژگی ها منحصربفرد خود را داشته برای مثال سرامیک های دیواری سبک وزن بوده و سرامیک های کف از مقاومت فوق العاده در برابر فشار برخودار می باشد.

صادرات سرامیک توالت و حمام

گسترش و پیشرفت اینترنت و فضای مجازی سبب شد تا بستر مناسب برای تجارت بصورت الکترونیک فراهم شود. لذا بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان از این بستر مناسب برای عرضه انواع کاشی و سرامیک به نقاط مختلف دنیا بهره گرفته و توانسته اند به روند توزیع و پخش سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی سرعت بخشند و انواع این محصول را به کشور های مختلف صادر نمایند. از همین رو پیشنهاد می گردد جهت خرید محصولات و کالاهای مورد نیاز خود به این مراکز رجوع کرده و از مزیت های این فضا نیز بهره ببرید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی | عرضه و پخش انواع سرامیک

نمایندگی های فروش سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در تهران و دیگر شهرستان ها، انواع این …

تماس بگیرید