بازرگانی کاشیان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / سفارش اینترنتی بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی درجه یک

سفارش اینترنتی بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی درجه یک

بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی را می توان بصورت اینترنتی سفارش داده و در اسرع وقت باکیفیت ترین نوع آن را خریداری نمود. کاشی و سرامیک های آشپزخانه امروزه به نحوه ای تولید می گردد که دارای طرح های بسیاری متنوع و زیبا بوده، و افراد به سهولت می توانند با استفاده از این دیوار پوش به زیباسازی بدنه آشپزخانه بپردازند.

بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی

کاشی و سرامیک هرکدام تعریف خاص خود را داشته، اما عوام مردم به سرامیک های که برای طراحی دیوار بکار می رود کاشی می گویند و به سرامیک های که در کف بکار رفته را سرامیک می نمایند. در سال های اخیر انواع سرامیک دیواری و کف برای طراحی و طرح ریزی قسمت های

مختلف آشپزخانه در داخل کشور تولید می گردد که درجه یک بوده و دارای رنگ بندی های گوناگون می باشد. همچنین بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی در برابر گرما و سرما مقاوم می باشد و در اثر حرارت ناشی از پخت و پز تخریب نمی گردد.

جدیدترین مدل سرامیک کف آشپزخانه

جدید ترین مدل های سرامیک کف آشپزخانه در نوع ساده و کالیبره عرضه می گردد که نوع کالیبره بخاطر عدم وجود بند و در پس از نصب بیشتر مورد پسند افراد می باشد. این ویژگی علاوه بر بهبود جلوه زیبایی تاثیر زیادی بخاطر سطح براق خود، نور را در فضا بیشتر منعکس کرده و در روشنایی محیط اثر گذار می باشد. از دیگر خصوصیات جدیدترین مدل سرامیک کف آشپزخانه می توان به مقاومت بالای این محصول در برابر فشار اشاره نمود که به راحتی انواع فشار وارده بر سطح را تحمل می نماید.

سرامیک دیواری ۳۰*۶۰

یکی از انداز های مناسب کاشی و سرامیک برای طرح ریزی بدنه آشپزخانه سایز ۳۰*۶۰ می باشد. با بکار گیری ازاین محصول می توان دیوار آشپزخانه های کوچک و بزرگ را به خوبی طرح ریزی نمود. بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی در اندازه های گوناگون تولید شده تا افراد و معماران بتوانند مطابق ابعاد محیط از سایز مناسب سرامیک بهره گیرند. لذا افراد تمایل دارند تا از این نوع دیوار پوش برای زیباسازی مکان های مختلف ساختمان استفاده نمایند.

سفارش اینترنتی سرامیک آشپزخانه

خرید اینترنتی یکی از ساده ترین راه ها برای تهیه محصولات موردنیاز افراد مانند کاشی و سرامیک می باشد. این مراکز اینترنتی و معتبر، همیشه در دسترس بوده و بهترین مدل کاشی آشپزخانه ایرانی را بصورت  مستقیم از کارخانه عرضه می دارند. سایت های اینترنتی علاوه بر خرید محصولات، خدمات دیگری مانند معرفی طرح ها و مدل های جدید، مشاوره رایگاه و … را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی سفید

فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

انواع کاشی بین کابینتی سفید با بالاترین درجه بندی کیفیت توسط شرکت های در استان …