بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی | عرضه و پخش انواع سرامیک

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی | عرضه و پخش انواع سرامیک

نمایندگی های فروش سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در تهران و دیگر شهرستان ها، انواع این محصول را با کیفیت بالا پخش می نمایند. سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی از بهترین مواد اولیه بدست تولیدکننده داخلی ساخته شده و از طرح های منحصربفرد با رنگ بندی عالی بهره می برد. لذا افراد جهت خرید انواع این محصول علاوه بر مراجعه به نمایندگی های پخش، می توانند به سایت اینترنتی معتبر و فعال در زمینه عرضه کاشی و سرامیک مراجعه نمایند.

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

صنعتگران کاشی و سرامیک در سال های اخیر با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های توانسته سرامیک سرویس بهداشتی را با کیفیت بالا تولید نمایند به گونه ای که امروز انواع این محصول در کشور های متعددی نظری گرجستان، عراق، کویت و …. طرفداران بسیاری نموده است. سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در اندازه مختلف و شکل های هندی متفاوت جهت طراحی توالت و حمام ساخته شده و به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند مطابق نظر خود و متناسب با ابعاد سرویس بهداشتی از انواع این محصول استفاده نمایند.

سرامیک سرویس بهداشتی مدرن

مدرن ترین سرامیک سرویس بهداشتی علاوه بر کیفیت بالا از لحاظ ظاهری و جلوه زیبایی نیز دارای  نقش و نگار بسیار شیک می باشد. همچنین این محصول از قابلیت شستشوی راحت برخوردار بوده که  این مزیت باعث می شود تا بدنه و کف توالت و حمام به راحتی در صورت نیاز شستشو داده و بهداشت در این مکان به بهترین نحوه رعایت گردد. از ویژگی های دیگر سرامیک سرویس بهداشتی مدرن می توان به کالیبره بوده این محصول اشاره نمود که در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته و در  جنبه زیبایی محیط تاثیر بسزایی دارد.

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

سرامیک بدنه سرویس بهداشتی

سرامیک بدنه سرویس بهداشتی در ترکیب رنگ ها فوق العاده زیبا با متنوع ترین طرح ها تولید و عرضه می گردد. همچنین این محصول در نوع سطح صاف و برجسته ساخته شده که از پایین ترین میزان جذب رطوبت برخودار می باشد. سرامیک سرویس بهداشتی درجه یک سبک بوده، اما از مقاومت مکانیکی کمتری نسبت به سرامیک های کف برخودار می باشد. از همین رو نمی توان از انواع سرامیک دیواری در کف توالت و حمام استفاده کرد، زیرا به سرعت بر اثر فشار دچار تخریب می گردد.  

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

اهمیت سرامیک ۳۰*۶۰  

از مهمترین پارامترها که قبل از خرید کاشی و سرامیک باید به آن دقت داشت، انتخاب سایز سرامیک متناسب با ابعاد محیط می باشد. زیرا سرامیک های سایز بزرگ از قیمت بیشتر برخودار بوده و همچنین  در موقع نصب سبب تولید ضایعات بیشتر می گردد. سرامیک ۳۰*۶۰ دیواری یکی از بهترین انداز های سرامیک بوده که علاوه بر طراحی بدنه سرویس بهداشتی در بخش های دیگر ساختمان مانند: آشپزخانه، دیوار اتاق خواب، محیط راه پله و … قابل استفاده می باشد. جالب است بدانید امروزه سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ طبق قواعد چرخه رنگ تولید شده و از سه قسمت، تیره، دکور و روشن بهره می برد که پس از نصب می توانند محیط زیبا و جذابی را ایجاد نماید.

سرامیک دیواری

سرامیک دیواری ارزان

بسیاری از معماران و افراد باتوجه به محیط کار تمایل دارند تا از کیفیت های مختلف سرامیک برای طراحی ساختمان استفاده نمایند تا به این طریق باعث کاهش هزینه های پرداختی گردند. در همین راستا برخی از شرکت های تصمیم به ادامه تولید طرح های قدیمی و کم فروش سرامیک را نداشته و از طرفی این محصولات بخاطر مانده در شرایط نامساعد محیطی مانند: نورشدید خورشید و یا بارندگی، کارتن های بسته بندی آن های خراب شده و  از بین رفته است. لذا کارخانه های این محصولات را با قیمت ارزان عرضه می نمایند. سرامیک دیواری ارزن از نمونه سرامیک های درجه یک و دو بوده و دارای کیفیت بالا می باشد که میزان این محصولات محدود بوده و باید  قبل از خرید از موجودی آن اطلاع یافت.

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

نمایندگی عرضه سرامیک سرویس بهداشتی

نمایندگی های عرضه کاشی و سرامیک از سوی کارخانه های بزرگ و تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در سراسر کشور اعطا شده است. همچنین برای بهبود روند توزیع و پخش انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی، سایت های اینترنتی بسیاری در فضای مجاز اقدام به عرضه این محصول نموده اند. از خصوصیات این مراکز اینترنتی که باعث شده تا افراد بسیاری را به سمت خود جذب نماید می توان موارد ذیل را ذکر نمود:

  • خرید آسان
  • مشاور رایگان
  • دسترسی ۲۴ ساعته
  • ارتباط مستقیم با تولیدکننده
  • کسب اطلاعات لازم در مورد محصول مورد نظر

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در …

تماس بگیرید