بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / مرکز فروش سرامیک آشپزخانه تهران

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه تهران

این مرکز فروش سرامیک آشپزخانه در شهرهای مختلف استان تهران فعالیت داشته و با کیفیت ترین نوع آنها را ارائه می دهد. مرغوبیت بالا و تنوع اندازه از مهمترین شرایط خریدی ست که فراهم شده است.

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

یکی از مهمترین بخش های هر خانه، آشپزخانه بوده که باید به منظور عایق بندی و سهولت در نظافت در آن از کاشی و سرامیک بهره گرفته شود. به این ترتیب کارخانه های تولید کننده با در نظر گرفتن بهترین نوع کاشی و سرامیک مخصوص آشپزخانه، نیاز معماران و طراحان را فراهم نموده اند. زیبایی از موضوعاتی ست که باید در رابطه با انواع سرامیک و کاشی آشپزخانه رعایت شده و افراد مختلف از آنها بهره گیرند.

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

سرامیک هایی که برای آشپزخانه بکار گرفته می شوند، به دلیل مقاومت در برابر رطوبت می توانند دیوارها را در امان نگه داشته و ساختمان را در شرایط بهتری نگهداری کنند. به همین دلیل انتخاب بهترین نوع سرامیک آشپزخانه و خرید آن از مراکز تخصصی فروش اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه در ایران انواع سرامیک های آشپزخانه به صورت کاملا استاندارد تولید شده، انتخاب انها براساس تنوع طرح و رنگ بندی به سهولت انجام می شود. از بهترین طرح های سرامیک آشپزخانه که در ایران فروش خوبی داشته عبارتند از:

  • طلایی
  • سنتی
  • برجسته
  • سه بعدی
  • طرح سنگ
  • فانتزی
مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

سرامیک دیوار آشپزخانه

مهمترین قسمت هر خانه که افراد خصوصا خانم ها اهمیت ویژه ای به طرای داخلی آن می دهند،  محیط آشپزخانه می باشد. از همین رو معماران تلاش دارند تا  بدنه و کف این محیط را به بهترین صورت طراحی کنند. در همین راستا بهره گیری از انواع سرامیک دیوار آشپزخانه می تواند کمک شایانی به افراد کرده و فضای منحصربفرد را ایجاد کند. معمولا افراد از سرامیک های مربعی و مستطیلی برای طراحی این محیط بهره گرفته در حالی که جدیدترین مدل سرامیک ایرانی در اشکال هندسی مختلف و زیبا تولید می شود که تغییر الگوی نصب سرامیک می توانند با عث خلق محیط متفاوت و زیبا در آشپزخانه شود.

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

سرامیک دیوار پذیرایی

کاشی و سرامیک از متداول ترین نوع پوشش ها بوده که افراد در مرحله نازک کاری با بهره گیری از نوع پوشش اقدام به زیباسازی محیط هال و پذیرایی می نمایند. بطور کلی بسیار از خانه دارها دیوار اطراف پذیرایی را تا یک متر با انواع سرامیک دیوار پذیرایی طرح ریزی می نمایند که این گونه نصب کاشی در نوع خود شیک  و جذاب می باشد. علاوه بر این می توان بخش هایی از محیط پذیرایی مانند: دیوار پشت ال سی دی را بطور کامل با سرامیک طرح آنتیک و یا سرامیک طرح آجر طراحی کرد.

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

نمایندگی سرامیک آشپزخانه

در تهران استان تهران به عنوان یکی از پر تقاضاترین بازارها در ایران مطرح می باشد. به همین دلیل مدل های متنوع ای از انواع سرامیک آشپزخانه در آن به فروش رسیده و نمایندگی های رسمی به آنها اهمیت می دهند. با توجه به اینکه در این استان بهره گیری از سرامیک آشپزخانه در بسیاری از خانه ها اهمیت دارد، شرکت های عرضه کننده توجه ویژه به بازار ان خواهند داشت. لذا با کیفیت ترین تولیدات خود را در مرکز فروش سرامیک آشپزخانه و نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک ارائه می دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کاشی بین کابینتی

نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

آیا با  نمایندگی های عرضه کاشی بین کابینتی در نقاط مختلف کشور آشنایی دارید؟ آیا …

Call Now Buttonتماس بگیرید