بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , اردیبهشت ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / مرکز فروش کاشی دیوار آشپزخانه طرح دار

مرکز فروش کاشی دیوار آشپزخانه طرح دار

کاشی دیوار آشپزخانه

کاشی دیوار آشپزخانه طرح دار در سایز های مختلف یکی از بهترین گزینه های برای زیبا سازی این محیط می باشد. همچنین این محصول از مقاومت مناسب در برابر حرارت و گرمای آشپزخانه  برخوداره بوده بوده و در اثر حرارت تخریب نمی گردد. کاشی دیوار آشپزخانه  را می توان از مراکز فروش اینترنتی بصورت عمده خریداری نمایید.

امروزه انواع کاشی و سرامیک مخصوص طرح ریزی دیوار تولید می گردد. این محصول از وزن و مقاومت مکانیکی کمتری نسبت به سرامیک های کف برخوداره بوده و نمی توان از کاشی دیوار در کف ساختمان استفاده نمود. زیرا برا اثر فشار شکسته و تخریب می گردد. اما سبک بودن کاشی دیوار سبب استحکام و ماندگاری بیشتر کاشی بروی دیوار می شود.

کاشی دیوار آشپزخانه

کاشی دیوار آشپزخانه

کاشی دیوار آشپزخانه باید سطح صاف و صیقلی داشته باشد تا در صورت چسپیدن انواع چربی به راحتی بتوان آن را با آب  شستشو داد. همچنین کاشی دیواری که در این محیط استفاده می شود باید مقاومت مطلوبی نسبت به گرما داشته باشند. زیرا محیط آشپزخانه محیط پخت و پز بوده و گرمای ناشی از آن سبب تخریب رنگ و لعاب کاشی نگردد. از دیگر ویژگی های کاشی دیوار آشپزخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • برخوداری از نشان استاندارد
  • رتبه بندی کیفیت
  • پایین بودن میزان جذب رطوبت
  • شستشوی راحت
  • دوام مناسب در برابر ضربه
  • پایدار در برابر مواد شوینده
  • دارا بودن طرح های زیبا
  • رنگ های شیک و مدرن
  • سایز های متناسب با محیط آشپزخانه

کاشی دیواری طرح دار آشپزخانه

طرح دار بودن کاشی سبب می شود تا محیط آشپزخانه از حالت یکنواخت و کسل کننده تبدیل شود به محیط جذاب و دلنشین. همچنین انتخاب طرح مناسب برای آشپزخانه تاثیر بسزایی در زیباسای محیط کل خانه دارد.

در همین راستا بسیاری از  کارخانه ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به ساخت کاشی دیواری برای آشپزخانه با طرح های متناسب با این محیط کرده اند که علاوع بر طرح و رنگ زیبا دارای مقاومت مطلوبی در برابر شرایط مختلف دارند.

مرکز فروش کاشی دیوار

در سال های اخیر انواع مراکز فروش نظیر نمایندگی ها و حتی سایت های اینترنتی اقدام به توزیع و عرضه این محصول کرده اند. لذا افراد می توانند در کمترین زمان به فروشگاه های مجازی کاشی و سرامیک مراجعه کرده و علاوه بر آشنایی با طرح ها و رنگ بندی های جدید این محصول، انواع کاشی دیوار آشپزخانه را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

کاشی دیوار آشپزخانه
بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص مشاوره و خرید محصول با کارشناس ما در ارتباط باشید.:
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی سفید

فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

انواع کاشی بین کابینتی سفید با بالاترین درجه بندی کیفیت توسط شرکت های در استان …