بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه در نوع ساده و بدون بند عرضه می گردد که افراد  می توانند با توجه به سلیقه خود از طرح ها این محصول جهت طراحی داخلی محیط آشپزخانه بهره گیرند. جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه را می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت ها اینترنتی خریداری نمود.

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

وقتی صحبت در مورد طراحی بدنه و کف محیط آشپزخانه می آید، ناخودآگاه نظر مان بروی انواع سرامیک آشپزخانه جلب می شود. زیرا از گذشته تا به امروزه خانه دارها برای طراحی داخلی این محیط از انواع کاشی و سرامیک بهره گرفته می شد. اما امروز این محصول با پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتالی طراحی شده و از نقش و نگار بسیار زیبا بر خودار می باشد. در همین راستا معماران تمایل دارند تا جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه برای زیباسازی این فضا استفاده نمایند و از ویژگی های این محصول که به شرح ذیل اعلام می گردد،  بهره ببرند.

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • طرح های زیبا
  • مدل های کالیبره
  • رنگ بندی منحصر بفرد
  • مقاوم در برابر شوک حرارتی

دیوار پوش آشپزخانه

در سال های اخیر از انواع دیوارپوش برای تزیین محیط آشپزخانه استفاده می شود. که یکی از بهترین و مرسوم ترین نوع دیوارپوش، کاشی و سرامیک می باشد. این محصول در برابر جذب رطوبت مقام بوده و در صورت چسپیدن انواع گردو غبار و چربی به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند به سهولت سطوح مورد نظر را شستشو داده و تمیز نمایند. همچنین سرامیک ها در نوع دیواری و کف عرضه شده و دارای سایز های متفاوت و متناسب با محیط آشپزخانه می باشد.

سرامیک کف آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک کف آشپزخانه در طرح های متنوع نظیر طرح سنگ، طرح پارکت، طرح های هندسی و …. تولید می شود. این محصول نسبت به سنگ و پارکت از تنوع طرح و رنگ بیشتر و قیمت مناسب تر برخودار می باشد. از همین رو افراد ترغیب شده اند تا از انواع سرامیک ایرانی برای طرح ریزی کف آشپزخانه استفاده نمایند و محیط شیک و جذابی را در این فضا خلق نمایند.

نمایندگی سرامیک آشپزخانه

اعطای نمایندگی از سوی شرکت های تولید کننده سبب شده تا افراد بتوانند به سهولت به این مراکز مراجعه کرده و بهترین نوع سرامیک دیواری و کف را با قیمت مناسب خریداری نمایند. همچنین سایت های اینترنتی معتبر در زمینه کاشی و سرامیک با ارائه جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه باعث شده تا متقاضیان بتواند انواع این محصول را بصورت عمده و مسقیم از کارخانه ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کاشی بین کابینتی

نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

آیا با  نمایندگی های عرضه کاشی بین کابینتی در نقاط مختلف کشور آشنایی دارید؟ آیا …

Call Now Buttonتماس بگیرید