بازرگانی کاشیان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه در نوع ساده و بدون بند عرضه می گردد که افراد  می توانند با توجه به سلیقه خود از طرح ها این محصول جهت طراحی داخلی محیط آشپزخانه بهره گیرند. جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه را می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت ها اینترنتی خریداری نمود.

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

وقتی صحبت در مورد طراحی بدنه و کف محیط آشپزخانه می آید، ناخودآگاه نظر مان بروی انواع سرامیک آشپزخانه جلب می شود. زیرا از گذشته تا به امروزه خانه دارها برای طراحی داخلی این محیط از انواع کاشی و سرامیک بهره گرفته می شد. اما امروز این محصول با پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتالی طراحی شده و از نقش و نگار بسیار زیبا بر خودار می باشد. در همین راستا معماران تمایل دارند تا جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه برای زیباسازی این فضا استفاده نمایند و از ویژگی های این محصول که به شرح ذیل اعلام می گردد،  بهره ببرند.

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • طرح های زیبا
  • مدل های کالیبره
  • رنگ بندی منحصر بفرد
  • مقاوم در برابر شوک حرارتی

دیوار پوش آشپزخانه

در سال های اخیر از انواع دیوارپوش برای تزیین محیط آشپزخانه استفاده می شود. که یکی از بهترین و مرسوم ترین نوع دیوارپوش، کاشی و سرامیک می باشد. این محصول در برابر جذب رطوبت مقام بوده و در صورت چسپیدن انواع گردو غبار و چربی به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند به سهولت سطوح مورد نظر را شستشو داده و تمیز نمایند. همچنین سرامیک ها در نوع دیواری و کف عرضه شده و دارای سایز های متفاوت و متناسب با محیط آشپزخانه می باشد.

سرامیک کف آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک کف آشپزخانه در طرح های متنوع نظیر طرح سنگ، طرح پارکت، طرح های هندسی و …. تولید می شود. این محصول نسبت به سنگ و پارکت از تنوع طرح و رنگ بیشتر و قیمت مناسب تر برخودار می باشد. از همین رو افراد ترغیب شده اند تا از انواع سرامیک ایرانی برای طرح ریزی کف آشپزخانه استفاده نمایند و محیط شیک و جذابی را در این فضا خلق نمایند.

نمایندگی سرامیک آشپزخانه

اعطای نمایندگی از سوی شرکت های تولید کننده سبب شده تا افراد بتوانند به سهولت به این مراکز مراجعه کرده و بهترین نوع سرامیک دیواری و کف را با قیمت مناسب خریداری نمایند. همچنین سایت های اینترنتی معتبر در زمینه کاشی و سرامیک با ارائه جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه باعث شده تا متقاضیان بتواند انواع این محصول را بصورت عمده و مسقیم از کارخانه ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی سفید

فروش اینترنتی کاشی بین کابینتی سفید در یزد

انواع کاشی بین کابینتی سفید با بالاترین درجه بندی کیفیت توسط شرکت های در استان …