بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , بهمن ۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

آیا می دانید چرا امروزه سرامیک  نما ساختمان بیشتر مورد توجه افراد می باشد؟
آیا از قیمت انواع سرامیک نما ساختمان اطلاع دارید؟ چرا در سال های اخیر سرامیک نمای طرح سنگ جایگزین سنگ طبیعی شده و افراد ترجیح می دهند از این نوع دیوارپوش برای تزیین نمای ساختمان استفاده می کنند؟

سرامیک نما ساختمان

در عصر حاضر صنعت کاشی و سرامیک با سرعت بیشتری مراحل رشد و ترقی را می پیمایید و هر روزه با بکار گیری علم و تکنولوژی دست به نوآوری و ابداع انواع کاشی و سرامیک مدرن و شیک میزنند.

سرامیک نما ساختمان طرح سنگ یکی از این نوآوری های خلاقه می باشد که با عث توجه چشم گیر در همگان شده است. در ادامه مطلب قصد داریم به این موضوع بیشتر بپردازیم تا بیشتر با سرامیک نماساختمان طرح سنگ آشنا شویم.

سرامیک نما طرح سنگ بسیار شبیه سنگ طبیعی بوده حتی بسیار از کارشناسان و متخصصان این حوزه به درنگاه اول به سختی متوجه تفاوت آن می شوند.

سرامیک نما ساختمان

قیمت سرامیک نما ساختمان

در سال ها گذشته افراد برای طراحی و تزیین نمای ساختمان متحمل پرداخت هزینه های سنگین می شدند. اما خوشبختان با تولید انواع سرامیک نما ساختمان هزینه های پرداختی بسیار کمتر از قبل شده است.  امروزه افراد می توانند با بکار گیری سرامیک طرح سنگ علاوه بر پرداخت هزینه های کمتر، زیبایی چشم نوازی به نمای بیرون ساختمان خود بدهند.

ویژگی های سرامیک نما ساختمان

سرامیک نما ساختمان چون در فضای بیرون و محیط باز مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به دیگر انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده در ساختمان متفاوت بوده و دارای خصوصیات منحصر بفرد می باشد که شامل:

  • مقاوم بالا در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر حرارت و نور شدید خورشید
  • مقاومت مطلوب در برابر انواع مواد شیمیایی
  • ثبات رنگ و لعاب
  • دوام نسبتا بالا در برابر فشار و ضربه
  • دارابودن طرح های شیک
  • دارابودن رنگ بندی های متعدد
  • دارابودن سایزهای مختلف

می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های سرامیک نما ساختمان، مقاومت مطلوب این محصول نسبت به رطوبت می باشد که باعث شده در مناطق سردسیر و مرطوب از سرامیک نما جهت محافظت از ساختمان استفاده شود.

 مشاوره و فروش کاشیان
  نصیری : 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: kashiyan.info@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

تماس بگیرید