بازرگانی کاشیان
شنبه , آبان ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / کاشی آشپزخانه / لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی طلایی می باشند؟ آیا از نقش کاشی بین کابینتی در تزیین و طراحی آشپزخانه اطلاع دارید؟ آیا می دانید چگونه می توان در کمترین زمان ممکن از لیست قیمت انواع کاشی بین کابینتی جویا شد؟

کاشی بین کابینتی

آشپزخانه از جمله فضاهایی می باشد که خانه داران خصوصا خانم ها به تزیین و طراحی داخلی آن توجه ویژه ای دارند. در همین راستا علاوه بر انتخاب نوع کابینت انتخاب درست کاشی بین کابینتی تاثیر عمیقی در تزیین آشپزخانه داشته لذا بسیاری از افراد جهت طرح ریزی این فضا تمایل به استفاده از جدیدترین نوع کاشی بین کابینتی دارند تا بتوانند محیط متفاوت و منحصر بفردی را بوجود بیاورند.

کاشی بین کابینتی طلایی

کاشی بین کابینتی طلایی همانطور که از نامش پیداست در فضای بین کابینت ها قرار می گیرد که سبب جذابیت و زیباسازی بهتری آشپزخانه می شود. این محصول از موزاییک ها کوچک که بطور منظم کنار هم چیده شده اند و تشکیل یه ورق ۳۰*۳۰ را داد. کاشی بین کابینتی طلایی داری خصوصیاتی منحصر بفردی به شرح ذیل دارد:

  • سهولت در تمیزی
  • مقاومت نسب به آب
  • مقاومت نسبت به ضربه و فشار
  • مقاومت نسبت به مواد شیمیایی
  • دوام در برابر گرما و حرارت آشپزخانه
  • ثابت بودن رنگ و لعاب
  • تناسب رنگ کاشی با محیط

چگونه از قیمت روز انواع کاشی بین کابینتی مطلع شویم؟

امروزه بهترین و سریع ترین راه برای دستیابی به انواع اطلاع در حوزه کاشی و سرامیک استفاده از سایت ها و فروشگاه هایی اینترنتی معتبر می باشد. زیرا این مراکز در طول شبانه روز در دسترس بوده و افراد در کمترین زمان می توانند از قیمت روز انواع کاشی بین کابینتی طلایی مطلع شوند و با توجه به نظر و بودجه خود اقدام به خرید نمایند.

سرامیک دیوار آشپزخانه

از مرسوم ترین دیوار پوش ها که برای زیباسازی محیط آشپزخانه به کار می رود می توان  به انواع کاشی و سرامیک اشاره نمود. این محصول در انداز ها مختلف و متناسب با ابعاد آشپزخانه های کوچک و بزرگ تولید شده و از رنگ بندی عالی بهره می برد.
امروزه سرامیک دیوار آشپزخانه در نوع سطح

برجسته و رستیک عرضه می گردد که بخاطر طرح های جذاب خود، افراد را در خلق محیط شیک در آشپزخانه یاری می نماید. لذا از همین رو خانه دارها خصوصا خانم ها تمایل دارند تا از جدیدترین مدل های سرامیک دیواری برای زیباسازی این فضا بهر گیرند.

سرامیک دیوار پذیرایی

نمونه ای دیگر از سرامیک های بوده که برای طراحی داخلی بدنه هال و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در طرح های مختلف و زبیا نظیر طرح سنگ، طرح ، آجر و … بصورت دیجیتالی ساخته شده، که از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخودار می باشد. همچنین سرامیک دیوار پذیرایی از قالبیلت شستشو برخودار بوده و به افراد این امکان را می دهد تا بتواند سطوح مورد نظر را با شستشو داده  و تمیز نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه تهران

این مرکز فروش سرامیک آشپزخانه در شهرهای مختلف استان تهران فعالیت داشته و با کیفیت …