بازرگانی کاشیان
سه شنبه , شهریور ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / فروش عمده سرامیک استخری جدید در مشهد

فروش عمده سرامیک استخری جدید در مشهد

فروش عمده سرامیک استخری جدید در مشهد و دیگر شهرستان توسط سایت های و فروشگاه های اینترنتی توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد و سود بسیار خوبی از این طریق حاصل گردد.

سرامیک استخری جدید

سرامیک استخری یکی از خارق العاده ترین نوع سرامیک می باشد که تا به امروزه تولید گشته است. زیرا این محصول نسبت به آب مقاومت بالایی دارد به گونه ای که  رکود کمترین میزن جذب رطوبت را به خود اختصاص داده است. از همین رو بسیاری از استخرداران تمایل دارند تا از این محصول بی نظیر در بدنه و کف استخر بهره گیرند.

سرامیک استخری جدید

آیا اطلاع دارید چرا انواع سرامیک استخری به راحتی بروی سطوح ناصاف و غیر هموار نصب می گردد؟

سرامیک استخری جدید

سرامیک استخری جدید در سایز های مینیاتوری بر روی سینی توری شکل  تولید می گردد و این ویژگی باعث شده تا نصب این محصول بروی سطوح ناهموار و غیر مسطح به سهولت انجام گیرد. همچنین این محصول دارای تنوع رنگ مطلوبی می باشد که برخی از رنگ های سرامیک استخری به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • آبی
  • سفید
  • سبز
  • مشکی
  • طوسی
  • کریستالی
  • خاکستری

سرامیک استخری جدید

فروش عمده سرامیک استخری

در سال های اخیر شرکت های وارداتی و تولید کنندگان داخلی کاشی و سرامیک برای بهبود عملکرد توزیع و فروش محصولات خود از فضای مجازی کمک گرفته اند. سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بدلیل اینکه همیشه در دسترس افراد می باشد بستری مناسب را برای تجارت فراهم آورده است و باعث شده تا تولید کنندگان بتوانند از این طریق سرامیک استخری جدید را بصورت عمده در نقاط مختلف کشور عرضه نمایند.

سرامیک استخری جدید

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی شیشه ای استخری

قیمت کاشی شیشه ای استخری۲*۲

کاشی شیشه ای استخری در اندازه ۳۰ در ۳۰ سانت و در پیکسل های ۲*۲ …

تماس بگیرید