بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت عمده سرامیک استخری خارجی

قیمت عمده سرامیک استخری خارجی

قطعا یکی از مسائلی که همیشه مورد توجه خریداران بوده است قیمت عمده سرامیک استخری است.
آیا می دانید سرامیک استخری خارجی چگونه توانسته فروش خوبی در نقاط مختلف کشور داشته است؟ آیا از قیمت عمده انواع سرامیک استخری خارجی اطلاع دارید؟ بنطر شما چرا سرامیک استخری در ابعاد کوچک تولید می شود؟ خرید سرامیک استخری از کدام مراکز امکان پذیر است؟

سرامیک استخری ۲*۲

سرامیک استخری خارجی در ابعاد متفاوت ۲*۲ ، ۱*۱  و غیر تولید می شود. کوچک بودن سایز سرامیک استخری سبب می شود تا به سادگی در محیط های منحنی و سطوح ناهموار نصب گردد و فضای هماهنگ و یکسانی را در داخل اسختر ایجاد می نماید. لذا افراد ترجیح می دهند تا از سایز های کوچک این محصول جهت طراحی استخر و دیگر مکان های استفاده نمایند.

سرامیک استخری خارجی

بدلیل وجود شرایط خاص در استخرها، سرامیک استخری را بسیار مقام در برابر شرایط محیطی ساخته که باید معماران به این موارد دقت نمایند و همین موضوع سبب تغییر قیمت عمده سرامیک استخری می شود. برخی از مهمترین ویژگی های که سرامیک استخری خارجی دارد به شرح ذیل اعلام می گردد.

  • مقاوم در برابر رطوبت و خیس شدن
  • مقاوم در برابر نور خورشید و حرارت
  • پایدار نسبت به ضربه و فشار
  • دارا بون سایز های مختلف
  • رنگ های زیبا
  • طرح های متناسب با استخر
  • قابلیت شستشو با مواد شیمیایی
  • قابلیت تمیزی راحت

سرامیک استخری ارزان

سرامیک استخری ارزان را می توان پس از اطلاع از قیمت عمده سرامیک استخری از طریق نایندگی های فروش می توان تهیه نمود. امروزه انواع سرامیک استخری در کیفیت های مختلف و در ابعاد گوناگون ساخته شده که به استخر داران اجازه می دهد تا بتوانند در بخش های مهم استخر از انواع این محصول استفاده نمایند و لازم به ذکر است که قیمت عمده سرامیک استخری در طرح ها و کیفیت های مختلف متفاوت است. از دیگر خصوصیات بارز سرامیک استخری دارا بوده قیمت های مناسب و متفاوت می باشد. از همین رو  بسیاری از معماران تمایل دارن تا از انواع این محصول جهت طرح ریزی این محیط استفاده نمایند.

جدیدترین مدل سرامیک استخری پرسلان

جدیدترین مدل های سرامیک استخری در اندازه های ۳۰*۳۰ و ۳۰*۶۰ نیز عرضه می گردد که در انواع معمولی و پرسلان می باشد. سرامیک های پرسلان بدلیل تراکم زیاد در مراحل تولید، دارا کمترین میزان تخلخل بوده و از خاصیت ضد آب برخودار می باشد. از سرامیک استخری پرسلان می توان جهت زیباسازی بدنه، کف و دور استخر روباز و سرپوشیده بهره گرفت و با طرح های جذاب این محصول محیط شیک و مدرنی را خلق نمود.
همچنین با توجه به تفاوت نوع آن قیمت عمده سرامیک استخری پرسلان با سایر سرامیک های استخری متفاوت خواهد بود.
همچنین لازم به ذکر است که شما دیگر نمونه های کاشی و سرامیک و دیگر انواع آن را می توانید از طریق عضویت در هر یک از شبکه های اجتماعی گروه شرکت های کاشیان ببینید و در صورت تمایل آن را برای محیط های مورد نظر خود خریداری کنید.
به این جهت که کاشی های ارائه شده توسط بازرگانی کاشیان تنها محدود به کاشی استخری نبوده و به جهت استفاده در کاربرد های بسیار نیز تولید می شود.

قیمت عمده سرامیک استخری

امروزه سایت های و مراکز اینترنتی خدمات بسیار مفیدی را به متقاضیان ارایه می نمایند. از همین رو افراد می توانند به این مراکز مجازی مراجعه کرده و علاوه بر استفاده از خدمات این مراکز از قیمت عمده انواع سرامیک استخری اطلاع پیدا نمایند. همچنین فروشگاه های مجازی بصورت شبانه روز فعال بوده  و در حال ارائه خدمات می باشد. لذا افراد جهت تجربه یک خرید آسان از این مراکز بهره گرفته و از مزایایی خرید اینترنتی برخودار می شوند.
به علاوه در کنار پایین بودن قیمت عمده سرامیک استخری در خرید اینترنتی در هزینه های رفت و آمد و بسیاری مشکلات دیگر نیز جلوگیری خواهد شد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی استخری 2*2

قیمت کاشی استخری ۲*۲ درجه یک

بهترین مدل های کاشی استخری ۲*۲ را می توان از طریق نمایندگی های فروش و …

Call Now Buttonتماس بگیرید