بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , بهمن ۸ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک استخری / قیمت عمده سرامیک استخری خارجی

قیمت عمده سرامیک استخری خارجی

آیا می دانید سرامیک استخری خارجی چگونه توانسته فروش خوبی در نقاط مختلف کشور داشته است؟ آیا از قیمت عمده انواع سرامیک استخری خارجی اطلاع دارید؟ بنطر شما چرا سرامیک استخری در ابعاد کوچک تولید می شود؟

سرامیک استخری ۲*۲

سرامیک استخری خارجی در ابعاد متفاوت ۲*۲ ، ۱*۱  و غیر تولید می شود. کوچک بودن سایز سرامیک استخری سبب می شود تا به سادگی در محیط های منحنی و سطوح ناهموار نصب گردد و فضای هماهنگ و یکسانی را در داخل اسختر ایجاد می نماید. لذا افراد ترجیح می دهند تا از سایز های کوچک این محصول جهت طراحی استخر و دیگر مکان های استفاده نمایند.

سرامیک استخری خارجی

بدلیل وجود شرایط خاص در استخرها، سرامیک استخری را بسیار مقام در برابر شرایط محیطی ساخته که باید معماران به این موارد دقت نمایند. برخی از مهمترین ویژگی های که سرامیک استخری خارجی دارد به شرح ذیل اعلام می گردد.

  • مقاوم در برابر رطوبت و خیس شدن
  • مقاوم در برابر نور خورشید و حرارت
  • پایدار نسبت به ضربه و فشار
  • دارا بون سایز های مختلف
  • رنگ های زیبا
  • طرح های متناسب با استخر
  • قابلیت شستشو با مواد شیمیایی
  • قابلیت تمیزی راحت

سرامیک استخری ارزان

سرامیک استخری ارزان را می توان از طریق نایندگی های فروش می توان تهیه نمود. امروزه انواع سرامیک استخری در کیفیت های مختلف و در ابعاد گوناگون ساخته شده که به استخر داران اجازه می دهد تا بتوانند در بخش های مهم استخر از انواع این محصول استفاده نمایند. از دیگر خصوصیات بارز سرامیک استخری دارا بوده قیمت های مناسب و متفاوت می باشد. از همین رو  بسیاری از معماران تمایل دارن تا از انواع این محصول جهت طرح ریزی این محیط استفاده نمایند.

جدیدترین مدل سرامیک استخری پرسلان

جدیدترین مدل های سرامیک استخری در اندازه های ۳۰*۳۰ و ۳۰*۶۰ نیز عرضه می گردد که در انواع معمولی و پرسلان می باشد. سرامیک های پرسلان بدلیل تراکم زیاد در مراحل تولید، دارا کمترین میزان تخلخل بوده و از خاصیت ضد آب برخودار می باشد. از سرامیک استخری پرسلان می توان جهت زیباسازی بدنه، کف و دور استخر روباز و سرپوشیده بهره گرفت و با طرح های جذاب این محصول محیط شیک و مدرنی را خلق نمود.

قیمت عمده سرامیک استخری

امروزه سایت های و مراکز اینترنتی خدمات بسیار مفیدی را به متقاضیان ارایه می نمایند. از همین رو افراد می توانند به این مراکز مجازی مراجعه کرده و علاوه بر استفاده از خدمات این مراکز از قیمت عمده انواع سرامیک استخری اطلاع پیدا نمایند. همچنین فروشگاه های مجازی بصورت شبانه روز فعال بوده  و در حال ارائه خدمات می باشد. لذا افراد جهت تجربه یک خرید آسان از این مراکز بهره گرفته و از مزایایی خرید اینترنتی برخودار می شوند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین شیشه استخری

بهترین شیشه استخری | فروش سرامیک استخری ۲٫۵*۲٫۵

بهترین شیشه استخری در ابعاد ۲٫۵*۲٫۵ با قابلیت انعطاف پذیر بالا تولید می شوند. فروش …