بازرگانی کاشیان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت عمده سرامیک کف طرح پارکتی

قیمت عمده سرامیک کف طرح پارکتی

جهت اطلاع از قیمت عمده انواع سرامیک کف طرح پارکتی می توان از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهره گرفت. زیرا این مراکز در ارتبطا مستقیم با کارخانه ها و تولید کنندگان کاشی و سرامیک بوده و اطلاعات مهم ین حوزه نظیر قیمت را در کمترین زمان ممکن منتشر می نمایند. لذا افراد با مراجعه به سایت های اینترنتی به سادگی می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت عمده این محصول انواع آن را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی تولید کنندگان توانسته به محصولات جدید و با کیفیت دست یابند. در همین راستا صنعتگران کاشی و سرامیک امروزه شیک ترین طرح را بصورت دیجیتالی بروی سرامیک طرح ریزی می نمایند و با استفاده از دستگاه های لیزری توانسته اند سرامیک را بگونه ای برش نمایند که کمترین میزان اختلاف را نسبت به هم داشته و در موقع نصب نیاز به بند کشی ندارد.

سرامیک کف طرح پارکتی

یکی از محبوب ترین نوع سرامیک، سرامیک کف طرح پارکتی می باشد. زیرا این محصول از لحاظ ظاهری بسیار مشابه چوب طبیعی بوده و نسبت به آن  از مقاومت بیشتری در برابر فشار و رطوبت برخودار می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تنوع نقش و طرح
  • رنگ بندی زیبا
  • سایز های متفاوت
  • بدون نیاز به بند کشی
  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • خاصیت ضد حریق
  • شستشوی آسان

قیمت عمده سرامیک کف

سرامیک کف طرح پارکتی در سایز ۵۰*۵۰ با کیفیت بالا در داخل کشور تولید و عرضه می گردد. لذا افراد جهت اطلاع از قیمت عمده این محصول می توانند از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده نمایند و در اسرع و قت بهترین نوع سرامیک کف طرح پارکتی را بصورت مستقیم از کارخانه ثبت سفارش داده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …