بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت عمده سرامیک کف طرح پارکتی

قیمت عمده سرامیک کف طرح پارکتی

جهت اطلاع از قیمت عمده انواع سرامیک کف طرح پارکتی می توان از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهره گرفت. زیرا این مراکز در ارتبطا مستقیم با کارخانه ها و تولید کنندگان کاشی و سرامیک بوده و اطلاعات مهم ین حوزه نظیر قیمت را در کمترین زمان ممکن منتشر می نمایند. لذا افراد با مراجعه به سایت های اینترنتی به سادگی می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت عمده این محصول انواع آن را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی تولید کنندگان توانسته به محصولات جدید و با کیفیت دست یابند. در همین راستا صنعتگران کاشی و سرامیک امروزه شیک ترین طرح را بصورت دیجیتالی بروی سرامیک طرح ریزی می نمایند و با استفاده از دستگاه های لیزری توانسته اند سرامیک را بگونه ای برش نمایند که کمترین میزان اختلاف را نسبت به هم داشته و در موقع نصب نیاز به بند کشی ندارد.

سرامیک کف طرح پارکتی

یکی از محبوب ترین نوع سرامیک، سرامیک کف طرح پارکتی می باشد. زیرا این محصول از لحاظ ظاهری بسیار مشابه چوب طبیعی بوده و نسبت به آن  از مقاومت بیشتری در برابر فشار و رطوبت برخودار می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تنوع نقش و طرح
  • رنگ بندی زیبا
  • سایز های متفاوت
  • بدون نیاز به بند کشی
  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • خاصیت ضد حریق
  • شستشوی آسان

قیمت عمده سرامیک کف

سرامیک کف طرح پارکتی در سایز ۵۰*۵۰ با کیفیت بالا در داخل کشور تولید و عرضه می گردد. لذا افراد جهت اطلاع از قیمت عمده این محصول می توانند از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده نمایند و در اسرع و قت بهترین نوع سرامیک کف طرح پارکتی را بصورت مستقیم از کارخانه ثبت سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید