بازرگانی کاشیان
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / تولید کننده بهترین سرامیک کف ۸۰*۸۰ بزرگ

تولید کننده بهترین سرامیک کف ۸۰*۸۰ بزرگ

سرامیک کف ۸۰*۸۰ یکی از بهترین مصالح جهت طراحی و تزیین کف محیط های بزرگ مانند سالن ها می باشد. سایز بزرگ این محصول سبب شده تا کار نصب سرامیک با سرعت بیشتری صورت گیرد و نقش آن بدرستی طرح ریزی گردد. همچنین سرامیک کف ۸۰*۸۰ مقاومت فوق العاده خوبی در برابرفشار داشته و به سادگی تخریب نمی گردد.

بهترین سرامیک کف

اصولا کاشی و سرامیک در سایز های بزرگ و کوچک تولید می شود که این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند متناسب با ابعاد محیط از کاشی و سرامیک مورد نظر خود استفاده نمایند. سرامیک کف ۸۰*۸۰ متناسب برای استفاده در کف خانه ، پارکینگ و حتی سالن های بزرگ می باشد. از همین رو افراد زیادی تمایل دارند تا با استفاده از این محصول ارزشمند جهت طراحی کف ساختمان اقدام نمایند.

سرامیک کف ۸۰*۸۰ بزرگ

با توجه به تنوع تولید و کیفیت سرامیک کف ۸۰*۸۰ انتخاب مرغوب ترین نوع این محصول سخت و دشوار شده است. لذا پیشنهاد می گردد در هنگام انتخاب به موارد ذیل توجه نمایید تا بتوان بهترین نوع این محصول را خریداری نمایید.

  • درجه بندی کیفیت
  • نوع لعاب
  • میزان دوام نسبت به رطوبت
  • مقاومن در برابر ضربه
  • میزان ضریب اصطحکاک
  • طرح و رنگ بندی
  • میزان دوام نسبت به فشار

سرامیک کف بدون

در سال های اخیر استفاده از دستگاه ای لیزری برای برش سرامیک، منجر به تولید سرامیک های بدون بند شده که پس از نصب نیاز به بندکشی ندارد. سرامیک های بدون بند را با نام های دیگر مانند: سرامیک کالیبر و یا سرامیک رکتی فاید شناخته می شود. سرامیک های کف کالیبر دارای زوایایی کاملا گونیا و ۹۰درجه، سطح صاف و بدون تاب خوردگی بوده و همچنین دارای کمترین میزان اختلاف یعنی ۰٫۰۰۰۰۱  میلیمتر نسبت بهم می باشد. عدم وجود درز و بند باعث افزایش جلوه زیبایی شده و نیاز به نظافت و تمیز را به حداقل ممکن رسانده است.

قیمت سرامیک کف

سرامیک های کف و دیواری در اندازه ها، کیفیت ها و نقش ونگار مختلف تولید شده که همه این  پارامترها در قیمت سرامیک تاثیر گذار می باشد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت انواع سرامیک کف، بهره گیری از سایت ها و فروشگاه های مجازی می باشد.

این مراکز با تولیدکنندگان در ارتباط بوده و اخبار این حوزه را از طریق سایت ها منتشر می نمایند. لذا پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق ازقیمت جدیدترین مدل های سرامیک کف به این مراکز رجوع کرده و بهترین نوع این محصول را خریداری کرد.

تولید کننده بهترین سرامیک کف

امروزه تولید کنندگان بسیاری در داخل  و خارج کشور در حال تولید و عرضه انواع سرامیک کف با کیفیت می باشد تا از این طریق بتوانند محصولات خود را عرضه نمایند. در همین راستا بسیاری از تولید کنند گان علاوه بر تولید محصول با کیفیت اقدام به فروش این محصول از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترتی کرده و با ارائه خدمات مفید توانسته رضایت مشتریان را جلب نمایند و فروش خوبی داشت باشند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0919 425 1262
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …