بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / تولید کننده زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

تولید کننده زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار یا استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در داخل کشور تولید و عرضه می گردد. این محصول را به سادگی می توان از سایت های اینترنتی بصورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

کاشی سرویس بهداشتی

آیا می دانید چرا از انواع کاشی سرویس بهداشتی طرح دار جهت طراحی و تزیین محیط توالت و حمام استفاده می شود؟

 کاشی های سرویس بهداشتی یکی از بهترین مصالح برای تریین توالت و حمام می باشد. زیرا این محصول به آسانی تمیز می گردد و طرح و نقش متنوعی دارد. لذا استفاده از زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار نه تنها موجب ایجاد فضای شیک در توالت و حمام می شود، بلکه  با عث حفظ رعایت بهداشتی در این محیط می گردد.

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار علاوه بر جنبه زیبایی دارای مقاومت مطلوبی در برابر اب و  مواد شیمیایی بوده و دارای خصوصیات خوب دیگر نظیر موار ذیل می باشد:

  • مقاومت در برابر اب
  • درجه کیفیت بالا
  • پایدار در برابر گرما و سرما
  • دوام خوب در برابر مواد شیمیایی
  • دارا بودن طرح های متنوع و زیبا
  • رنگ بندی شیک
  • تنوع در اندازه کاشی

سرامیک   دیواری ۳۰*۶۰

بطور کلی کاشی و سرامیک های که تولید می شود، از نظر سایز، کیفت، رنگ بندی، قیمت و ….. دارای مدل های گوناگون بوده و این مزیت سبب شده تا افراد بتوانند مطابق نظر خود از انواع سرامیک دیواری  و کف برای  طراحی داخلی و خارجی ساختما ن استفاده نمایند. سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ از جمله سرامیک های  سایز متوسط بوده که بطور مرسوم افراد  برای طرح ریزی  بدنه  توالت و حمام از آن بهره می گیرند. جدید ترین مدل های سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ در  نوع کالیبره و بدون بند ساخته شده و روانه بازار گشته است. کالیبره بوده سرامیک باعث چیدمان بهتر شده  و عدم  نیاز به بند کشی کار نصب این محصول را سهل تر کرده است.

سرامیک دیواری پرسلان

در سال ها ی اخیر با نامی جدید در حوزه کاشی و سرامیک آشنا شدیم بنام سرامیک پرسلان که از محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشد. این نوع سرامیک بدلیل آن در شرایط تخت فشار و دمای فوق العاده بالا ساخته شده دارا ی کمترین میزان جذب رطوبت بوده و بکار

  گیر آن در محیط های مانند سرویس بهداشتی می توانند شستشو را برای افرد آسان کرده و باعث حفظ نظافت و رعایت بهداشت در این محیط گردد. سرامیک های پرسلان در اندازه ی کوچک و بزرگ نیز عرضه می گردد که افراد می توانند از سرامیک پرسلان برای نما بیرونی ساختمان بهره گیرند.

تولید کننده زیباترین کاشی

در سال های اخیر تولید کنندگان داخلی با استفاده از علوم و فنون ساخت کاشی و سرامیک و با بکار گیری دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید زیباتریننموده اند که این محصول بخاطر کیفیت بالای خود توانسته طرفداران بسیاری را در خارج کشور پیدا نماید. زیباترین کاشی سرویس بهداشتی طرح دار را می توان بصورت عمده از فروشگاه های مجازی بصورت عمده در کمترین زمان خریداری نمایید.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

مرکز فروش کاشی سرویس بهداشتی در بازار کرج

فروش کاشی سرویس بهداشتی از طرق مختلف در شهرستان های متعددی نظیر کرج صورت می …

Call Now Buttonتماس بگیرید