بازرگانی کاشیان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید عمده سرامیک کف آشپزخانه جدید در تهران

خرید عمده سرامیک کف آشپزخانه جدید در تهران

سرامیک کف آشپزخانه جدید در سایز های مختلف و در نوع کالیبره با بهترین کیفیت تولید می گردد. این محصول از برش لیزری برخوداری بوده و پس از نصب فاصله بین سرامیک ها نیاز به بندکشی ندارد. سرامیک کف آشپزخانه جدید را می توان بصورت اینترنتی از طریق سایت های مجازی سفارش داد و خریداری نمود.

کاشی و سرامیک را می توان از جمله قدیمی ترین نوع مصالح برای تزیین فضای داخلی آشپزخانه دانست که امروزه این محصول با بهترین مواد اولیه و دستگاه های دیجیتالی پیشرفته طراحی و ساخته می شود. این محصول بخاطر سطح صاف و لعاب دار در برابر جذب رطوبت و خیس شدن مقاوم بوده و در صورت کثیف شدن به سهولت با آب تمیز می گردد. جالب است بدانید سرامیک های رنگ روشن محیط را بزرگتر جلوه داده و باعث انعکاس بهتر نور در محیط می گردد.

سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید دارای طرح ها و نقش های بسیار زیبا با رنگ های متنوع عرضه می گردد.لذا افراد زیادی تمایل دارند تا از انواع این محصول جهت طراحی محیط داخلی آشپزخانه بهره گیرند. از پرطرفدار ترین نوع طرح های سرامیک کف می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • سرامیک طرح سنگ مرمر
  • سرامیک طرح سنگ های مختلف
  • سرامیک طرح چوب
  • سرامیک طرح پارکت
  • سرامیک طرح دار هندسی
  • سرامیک طرح گل
  • سرامیک طرح کاغذ دیواری
  • سرامیک طرح حصیری

عرضه انواع سرامیک کف آشپزخانه درجه یک

خرید عمده سرامیک کف

سرامیک کف آشپزخانه جدید را می توان بصورت عمده از طریق سایت های اینترنتی خریداری نمود. زیرا این مراکز در ارتباط با تولیدکنندگان کاشی و سرامیک بوده و انواع سرامیک کف را با کیفیت ها و قیمت های مختلف عرضه می دارند. لذا پیشنهاد می گردد جهت خرید عمده جدیدترین مدل سرامیک کف به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و بهترین نوع آن را در کمترین زمان ممکن سفارش داده و خریداری نمایید.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …