بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید عمده سرامیک کف آشپزخانه جدید در تهران

خرید عمده سرامیک کف آشپزخانه جدید در تهران

سرامیک کف آشپزخانه جدید در سایز های مختلف و در نوع کالیبره با بهترین کیفیت تولید می گردد. این محصول از برش لیزری برخوداری بوده و پس از نصب فاصله بین سرامیک ها نیاز به بندکشی ندارد. سرامیک کف آشپزخانه جدید را می توان بصورت اینترنتی از طریق سایت های مجازی سفارش داد و خریداری نمود.

کاشی و سرامیک را می توان از جمله قدیمی ترین نوع مصالح برای تزیین فضای داخلی آشپزخانه دانست که امروزه این محصول با بهترین مواد اولیه و دستگاه های دیجیتالی پیشرفته طراحی و ساخته می شود. این محصول بخاطر سطح صاف و لعاب دار در برابر جذب رطوبت و خیس شدن مقاوم بوده و در صورت کثیف شدن به سهولت با آب تمیز می گردد. جالب است بدانید سرامیک های رنگ روشن محیط را بزرگتر جلوه داده و باعث انعکاس بهتر نور در محیط می گردد.

سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید دارای طرح ها و نقش های بسیار زیبا با رنگ های متنوع عرضه می گردد.لذا افراد زیادی تمایل دارند تا از انواع این محصول جهت طراحی محیط داخلی آشپزخانه بهره گیرند. از پرطرفدار ترین نوع طرح های سرامیک کف می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • سرامیک طرح سنگ مرمر
  • سرامیک طرح سنگ های مختلف
  • سرامیک طرح چوب
  • سرامیک طرح پارکت
  • سرامیک طرح دار هندسی
  • سرامیک طرح گل
  • سرامیک طرح کاغذ دیواری
  • سرامیک طرح حصیری

عرضه انواع سرامیک کف آشپزخانه درجه یک

خرید عمده سرامیک کف

سرامیک کف آشپزخانه جدید را می توان بصورت عمده از طریق سایت های اینترنتی خریداری نمود. زیرا این مراکز در ارتباط با تولیدکنندگان کاشی و سرامیک بوده و انواع سرامیک کف را با کیفیت ها و قیمت های مختلف عرضه می دارند. لذا پیشنهاد می گردد جهت خرید عمده جدیدترین مدل سرامیک کف به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و بهترین نوع آن را در کمترین زمان ممکن سفارش داده و خریداری نمایید.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

Call Now Buttonتماس بگیرید