بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / فروشگاه مجازی عرضه کننده انواع سرامیک استخری با کیفیت

فروشگاه مجازی عرضه کننده انواع سرامیک استخری با کیفیت

انواع سرامیک استخری درجه یک را می توان از طریق فروشگاه های مجازی با ازران ترین قیمت ممکن خریداری نمود. این محصول به منظور استفاده برای مکان های مرطوبت تولید می گردد و از پایین ترین میزان جذب رطوبت برخودار می باشد. از سرامیک استخری برای پوشش قسمت های مختلف استخر مانند سونا، جکوزی، حوضچه سرد و … می توان به سهولت بهره گرفت.

انواع سرامیک استخری

طور کلی استخر ها به منظور استفاده تفریحی و همچنین آموزشی ساخته شده که در ارتباط مستقیم با آب می باشد. لذا یکی از مهمترین مشکلات استخردارن تخریب سریع انواع پوشش های مورد استفاه در این فضا می باشد. در همین راستا تولیدکنندگان کاشی و سرامیک به دنبال ساخت محصولی مقاوم در برابر جذب رطوبت و آب بوده اند

بکه سرانجام پس از تحقیقات فراروان  توانسته انواع سرامیک استخری را تولید نمایند.  این محصول در سایز های مینیاتوری و در نوع ساده و میکس عرضه می گردد که نوع ساده آن تک رنگ بوده و سرامیک استخری میکس از رنگ بندی متنوع تر در هر برگه برخودار می باشد.

سرامیک استخری شش ضلعی

سرامیک استخری از لحاظ شکل ظاهری در انواع مختلف مربع و شش ضلعی عرضه می گردد. این محصول از موزاییک های ریز که بروی یه صفحه پلاستیکی مشبک کنار هم چیده شده تشکل گشته که اندازه سرامیک از یک سانتی متر تا ده سانتی متر متغییر بوده و ابعاد هر برگه ۳۰*۳۰ می باشد. سرامیک استخری شش ضلعی به خاطر طرح منحصرب بفرد خود به راحتی بروی سطوح گرد و منحنی نصب می گردد.

جدیدترین مدل سرامیک استخری

جدیدترین مدل های سرامیک استخری علاوه بر جذب رطوبت پایین از مقاومت بالا در برابر فشار و گرما بهره مند  می باشد. این محصول بسیار مناسب مکان های گرم و مرطوبت مانند سونا بخار، و جکوزی آب گرم می باشد. سرامیک استخری را می توان از مقاومت تری نوع پوشش برای مکان های مرطوبت دانست که رنگ و لعاب آن در برابر شرایط مختلف ثابت بوده و در بر اثر این شرایط تخریب نمی گردد.

فروشگاه مجازی سرامیک

فروشگاه های مجازی امروزه انواع کاشی و سرامیک مانند سرامیک دیوای و کف را با قیمت مناسب عرضه می دارند. از همین رو افراد برای آشنایی با مدل های جدید سرامیک استخری و همچنین خرید آسان این محصول از این مراکز اینترنتی بهره گرفته و انواع کاشی وسرامیک مورد نیاز خود را به سهولت سفارش داده و خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری ارزان

قیمت روز سرامیک استخری ارزان جدید

آیامی دانید چرا امروزه سرامیک استخری ارزان بیشتر در مکان های مرطوب مورد استفاده قرار …

Call Now Buttonتماس بگیرید