بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت کاشی استخری ۲*۲ درجه یک

قیمت کاشی استخری ۲*۲ درجه یک

بهترین مدل های کاشی استخری ۲*۲ را می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا سات های اینترنتی انواع کاشی و سرامیک خریداری نمود. همچنین با مراجعه به این مراکز می توانید از قیمت انواع سرامیک استخری ۲*۲ جویا شده و مرغوب ترین مدل های این محصول را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمود.

کاشی استخری 2*2

کاشی استخری ۲*۲

محیط استخر مکانی جذاب برای تفریح و سرگمی بوده و روزانه افراد بسیاری از این فضا به منظور تفریح، آموزش، درمان و … بهره می گیرند. از همین رو  این مکان باید بگونه ای طراحی گردد که علاوه بر حفظ نظافت و رعایت بهداشت، محیط شیک و سرگرم کننده برای افراد باشد. کاشی استخری ۲*۲ در اندازه های کوچک با طرح های بسیار متنوع و متناسب با این محیط ساخته شده که در برابر رطوبت و خیس شدن مقاوم می باشد و بدلیل آنکه سطح براق و صافی دارد به سهولت تمیز می گردد.

کاشی استخری 2*2

سرامیک استخری پرسلان

سرامیک استخری پرسلان را می توان از کم نظیر ترین نوع سرامیک دانست. این محصول بدلیل ضریب جذب رطوبت پایین و مقاوم در برابر شرایط نامساعد توانسته نظر استخر داران و معماران را به خود جلب نماید. این محصول در اندازه های ۳۰*۳۰، ۳۰*۶۰ و … برای طرح ریز بدنه و کف استخر تولید می گردد. همچنین از سرامیک استخری می توان برای زیبا سازی بدنه سرویس بهداشتی نیز بهره گرفت.

سرامیک استخری میکس

بطور مختصر سرامیک های استخری در نوع ساده و میکس عرضه می گردد که نوع میکس آن از رنگ بندی متنوع تر برخوداربوده و به هیمن  دلیل قیمت آن نسبت به نوع ساده گرانتر می باشد. این محصول در اشکال هندسی مربع، و شش ضلعی عرضه می گردد که بصورت منظم بروی یک صفحه مشبک پلاستیکی چیده شده اند.  سرامیک های استخری میکس را می توان به سادگی بر روی سطوح ناهموار و منحنی نصب نمود و به طرح ریزی بخش مورد نظر پرداخت.

کاشی استخری 2*2

شیشه استخری


از جذاب ترین و بروز ترین محصولات برای طراحی فضاهای مرتبط با آب می توان به شیشه استخری اشاره کرد. این محصول از جنس شیشه بوده و نسبت به سرامیک استخری از ثبات رنگ برخوردار می باشد. سرامیک های استخری در گذر زمان رنگ آن کمر رنگ شده و از بین می رود اما شیشه های استخری بدلیل اینکه طرح آن در پشت شیشه است رنگ و طرح آن بر اثر شرایط مختلف محیطی ثابت است.

همچنین شیشه های استخری همانند کاشی استنخری ۲*۲ ، ابعاد هر شیت ۳۰*۳۰  و ابعاد بلوک های ۲*۲ ، ۵*۵ و …  می باشد. این مزیت به افراد کمک می کند تا بتوانند متناسب با بخش های  مختلفت استخر بهترین نوع این محصول را تهیه نمایند.

قیمت کاشی استخری

کاشی استخری ۲*۲ در کیفیت های مختلف و با قیمت های مناسب از طریق بازرگانی کاشیان عرضه می گردد. این مجموعه معتبر همیشه فعال بوده و بدلیل آنکه در  ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و نمایندگی های فروش هستن جدیدترین مدل های سرامیک استخری را بصورت عمده و با نازلترین قیمت عرضه می دارند. همیچنین فروشگاه های مجازی به افراد مشاوره رایگان داده تا بتوانند مرغوبترین نوع کاشی استخری ۲*۲ را تهیه نمایند.

کاشی استخری 2*2
کاشیان
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

خرید سرامیک استخری

خرید سرامیک استخری پشت توری

خرید سرامیک استخری با و جود طرح های جدید و مقاومت بالا برای محیط های …

تماس بگیرید