بازرگانی کاشیان
دوشنبه , آذر ۱۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در توالت و حمام ایجاد نمود. این محصول دارای طرح های جدید با سایز های متفاوت و متناسب با محیط سرویس بهداشتی می باشد. لذا افراد جهت اطلاع از قیمت عمده و خرده انواع سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توانند به سایت های اینترنتی مراجعه نمایند.

سرامیک سرویس بهداشتی

در سال های اخیر تولید کنندگان داخلی با بکارگیری از تکنولوژی روز و دستگاه های پیشرفته توانسته اندانواع سرامیک سرویس بهداشتی را در طرح ها و سایز های متفاوت تولید و عرضه کنند. از همین رو افراد زیادی تمایل دارند تا با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار و رنگ بندی های منحصر بفرد آن محیط شیک و مدرنی در توالت و حمام  خلق نمایند.

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

سرامیک سرویس حاشیه دار در سایز های مختلف تولید می شود. تنوع در سایز این امکان را فراهم می کند تا افراد بتوانند سایز متناسب با محیط توالت و حمام را انتخاب نمایند. همچنین از دیگر خصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • درجه بندی کیفیت
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • پایدار در فشار و ضربه
  • دارا بودن ضریب اصطحکاک مناسب
  • طرح های شیک و سه بعدی
  • رنگ بندی های متعدد
  • سایز های متفاوت

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

برای زیباسازی محیط سرویس بهداشتی باید به نقش و نگار و همچنین طرح کاشی توجه خاصی نمود. زیرا کاشی هایی که برای طراحی بدنه و کف توالت و حمام مورد استفاده قرار می گیرد، در طرح ها شیک و مدرن تولید شده و افراد می توانند با در نظر گرفتن سلیقه و هزینه ها به انتخاب پرداخته

و از بهترین مدل های این محصول برای طرح ریزی سرویس بهداشتی استفاده نمایند. امروزه سرامیک های توالت و حمام  در اشکال هندسی مختلف مانند شش ضلعی عرضه می گردد که می تواند جلوه بصری بیشتری را ایجاد نماید.

کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای

برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی علاوه بر طرح و کیفیت سرامیک باید به رنگ آن نیز توجه نمود. سرامیک قهوه ای بخاطر برخورداری از رنگ خنثی، در ترکیب با دیگر رنگ ها مانند سفید می تواند محیط جذابی را خلق  نمایند. بطور مختصر جدیدترین مدل های سرامیک سرویس بهداشتی از ترکیب رنگ عالی برخودار بوده و باید در هنگام نصب با دقت ابتدا قسمت تیره، سپس دکور و در آخر قسمت روشن را نصب نمود تا طرح سرامیک به زیبایی هرچه تمام تر جلوه نمایی کند.

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی جدید

امروزه تولید کنندگان داخلی جهت ارائه بهتر محصولات خود از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده نموده و انواع سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار را از طریق این مراکز عرضه می دارند. لذا افراد می توانند به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نموده و از قیمت عمده و خرده انواع این محصول جویا شوند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی | عرضه و پخش انواع سرامیک

نمایندگی های فروش سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در تهران و دیگر شهرستان ها، انواع این …

تماس بگیرید