بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , بهمن ۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید برای پذیرایی

قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید برای پذیرایی

تولید سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید توانسته باعث جلب توجه افراد بسیاری به خود شود. زیرا این محصول علاوه بر دارا بودن اندازه مناسب از طرح ها شیک با رنگ بندی های متنوع برخودار می باشد. جهت اطلاع از قیمت روز سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید می توان به سایت های اینترنتی مراجعه نمود.

سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید

امروزه انواع سرامیک کف با اندازه های مختلف در داخل کشور با کیفیت بالا تولید و عرضه می گردد. تنوع در سایز سرامیک این امکان را فراهم می کند تا افردا بتوانند متناسب با ابعاد پذیرایی بهترین سایز را انتخاب نمایند. همچنین این محصول بدلیل اینکه در کف ساختمان قرار می گیرد به گونه ای طراحی شده که می توان در برابر فشار از خود مقاومت نشان دهد. علاوه بر این موارد، این محصول خصوصیاتی به شرح ذیل دارد که توصیه می گردد در هنگام خرید به آنها توجه گردد:

  • مقاوم نسبت به فشار
  • پایدار در برابر ضربه
  • دوام مناسب در برابر گرماو حرارت
  • قابلیت شستشوی آسان
  • میزان لغزندگی پایین
  • دارا بودن طرح های مات و براق
  • رنگ بندی های متنوع و شیک
  • سایز های متناسب با ابعاد محیط
  • برخورداری از درجه کیفیت مطلوب

سرامیک کف 60*60

سرامیک کف آشپزخانه

امروز برای زیبا سازی بخش های مختلف آشپزخانه از انواع کاشی و سرامیک بهره می گیرند که امروزه با بروز شدن مبحث دیزاین و طراحی داخلی توجه ویژه ای به ست کردن رنگ و حتی طرح های سرامیک کف و دیواری دارند.

از همین رو بسیاری از شرکت ها سرامیک کف و بدنه را به گونه ای تولید می کنند که از لحاظ رنگ و طرح با هم هماهنگ بوده و بتواند محیط شیک و لوکسی را در آشپزخانه ایجاد کند. همین طور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید سرامیک های کف و دیوار با هم ست بوده و علاوه بر این برای جلوگیری از یکنواختی طرح در دیوار از رنگ بنید متنوع و طرح تک گل مابین دو فضای تیره و  روشن بهره گرفته شده است.

سرامیک کف آشپزخانه

قیمت سرامیک کف برای پذیرایی

بطور یقین یکی از بهترین و سریع ترین را ه ها جهت اطلاع از قیمت روز انواع سرامیک کف ۶۰*۶۰ جدید مراجعه به بازرگانی کاشیان  می باشد. زیرا این مجموعه همیشه در دسترس بوده و این امکان را فراهم می کرده تا در کمترین زمان از قیمت عمده و خورده این محصول جویا شد. در همین راستا افراد بسیاری به این مجموعه مراجعه می نمایند و علاوه بر اطلاع از قیمت سرامیک کف، اقدام به خرید بهترین نوع آن مطابق نظر خود می نمایند.

سرامیک کف 60*60

 

 مشاوره و فروش کاشیان
  نصیری : 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: kashiyan.info@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

تماس بگیرید