بازرگانی کاشیان
جمعه , آبان ۲ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک استخری / قیمت سرامیک استخری | سرامیک ۲*۲

قیمت سرامیک استخری | سرامیک ۲*۲

قیمت سرامیک استخری  2*2 رو توری را می توان به سادگی از طریق نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک و یا سایت های اینترنتی جویا شد. این محصول   در نوع ساده و میکس بوده که  هر  کدام آن دارای ویژگی های  منحصربفرد می باشد. همچنین  سرامیک های استخری پرسلان از مدل های دیگر این محصول بوده که  جهت طراحی بدنه و کف استخر با قیمت ارزان  عرضه می گردد.

سرامیک ریز استخر

همانطور که می دانید محیط استخر مکانی بوده که در ارتباط با  آب و رطوبت می باشد و این موضوع باعث می شود تا در  گذر زمان، پوشش های بدنه و کف  این محیط دچار تخریب شده و از بین رود. در همین راستا  صنعتگران کاشی و سرامیک با استفاده از تکنولوژی و علم روز دنیا اقدام به تولید سرامیک های  نموده اند که دارای  کمترین میزان جذب رطوبت می باشد. سرامیک ریز استخر  علاوه بر مقاومت در برابر آب و رطوبت بخاطر سایز های کوچک خود بخوبی بروی سطوح  ناهموار و  غیر مسطح مانند لبه استخر، حوضچه ها و … نصب می گردد.  همچین سرامیک های استخری در اندازه های بزرگ  نظیر ۳۰*۳۰ و … با فن آوری پرسلان تولید می گردد.

سرامیک استخری شش ضلعی

طراحی و زیباسازی محیط استخر از آن جهت بسیار مهم می باشد که افراد  به منظور تفریح و سرگمی از این فضا بهره می گیرند. از همین سرامیک استخری ۲*۲ را در طرح های مختلف و اشکال هندسی گوناگون  تولید می نمایندتا معماران به سادگی بتوانند محیط های دلنشین و سرگرم کننده ای را  در  محیط استخری بودجود آوردند. سرامیک استخری شش ضلعی  نمونه ای از این محصولات می باشد که بکار گیری  از آن می توانند در ایجاد فضای جذاب  در بخش های مختلف استخر بسیار تاثیر گذار باشد. سرامیک استخری  بخاطر سطح لعابدار، در صورت نیاز به خوبی با آب تمیز می گردد و از این  رو می تواند به استخرداران در حفظ و رعایت نظافت و بهداشت در این فضا کمک شایانی نمایند. سرامیک استخری شش ضلعی در مدل های ساده و میکس عرضه می گردد که سرامیک استخری میکس بخاطر ترکیب رنگ متنوع تر از قیمت گرانتری برخودار می باشد.

سرامیک استخری پرسلان

علاوه بر سرامیک استخری مینیاتوری مدل های دیگری از سرامیک استخری پرسلان در اندازه های ۳۰*۶۰ ، ۳۰*۳۰ ، ۱۰*۲۰ و… ساخته شده که  از خاصیت ضد آب بهره می برد. از  انواع این محصول می توان برای طرح ریزی بدنه کف استخر، سرویس بهداشتی، حوضچه های آب گرم و سر نیز بهره گرفت. همچنی سرامیک استخری پرسلان در برابر تابش نور خورشید مقاوم می باشد

و سبب شده تا بسیار ی از معماران برای استخری های رو باز در خانه ها  و یلا ها از  این محصول استفاده نمایند.  سرامیک پرسلان استخری نسبت به سرامیک های  2*2 از قیمت ارزان تری برخوار بوده و  این امکان را به افراد میدهد تا بتوانند مطابق بودجه و  نظر خود از طرح های  و سایز های این محصول بهره گیرند.

قیمت سرامیک استخری

بطورکلی کاشی وسرامیک براساس پارامترهایی نظیر کیفیت، سایز، میزان مرغوبت مواد اولیه و … قیمت گذاری شده و  عرضه می گردد. علاوه بر  این سرامیک های استخری دارای تنوع  بالایی در طرح و رنگ بوده که  هر  محصول  قیمت خاص خود را دارا می باشد. لذا پیشنهاد می گردد که افراد جهت اطلاع دقیق از قیمت سرامیک استخری به سایت های اینترنتی و یا  نمایندگی عای فروش این محصول مراجعه کرده تا بتوانند علاوه بر آشنایی با مدل های جدید این محصول،  با کیفیت ترین نوع آن را بصورت عمده با قیمت مناسب سفارش داده  وخریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری رنگی 2*2

فروشگاه انواع سرامیک استخری رنگی ۲*۲

سرامیک استخری رنگی ۲*۲ در سایز های مینیاتوری تولید شده و جهت حمل و نقل  …