بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / قیمت عمده کاشی دیوار لاکچری مخصوص پذیرایی

قیمت عمده کاشی دیوار لاکچری مخصوص پذیرایی

سایت های اینترنتی امروزه قیمت عمده کاشی دیوار را بهتر از روش های دیگر اعلام می دارند. بخصوص اینکه مدل های لاکچری و زیبا را مخصوص پذیرایی و دیگر مکان ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از هیمن رو پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از قیمت انواع کاشی دیواری به وبسایت های اینترنتی رجوع کرده واز  مزایایی این مراکز بهره مند شوید.

قیمت عمده کاشی دیوار

در سال های اخیر می توان کاربرد سایت های اینترنتی را در زمینه فروش انواع محصولات در کشور شاهد بود. به طوری که امروزه در راستای خرید هر محصول افراد مختلف به سایت ها مراجعه کرده و قیمت روز را بدست می آورند. در رابطه با قیمت انواع کاشی و سرامیک نیز سایت های اینترنتی امروزه بسیار کاربردی بوده و می توانند حجم زیادی از نیاز مصرف کننده ها را در سراسر کشور تامین کنند.

قیمت عمده کاشی دیوار لاکچری

سایت های تخصصی امروزه می توانند قیمت عمده انواع کاشی دیوار را با مدل ها و طرح های شیک اعلام داشته و در صورت نیاز آنها را تامین کنند. مدل های لاکچری و شیک کاشی دیوار معمولا بیشترین توجه را از مشتریان مختلف جلب کرده و راحت تر می توان آنها را انتخاب کرد:  این کاشی ها در موارد زیر بهتر خواهند بود:

  • زیبایی
  • طراحی
  • کیفیت رنگ
  • زیبایی رنگ
  • اندازه
  • مقاومت
  • قیمت عمده کاشی دیوار

سرامیک دیواری طرح آنتیک

سرامیک دیواری طرح آنتیک از جذاب ترین مدل های سرامیک دیواری به شمار می رود. این محصول در اندازه های ۳۰*۶۰ و ۳۰*۹۰  با مرغوبت ترین نوع مواد اولیه تولید می گردد که دارای مدل های سطح صاف و برجسته می باشد. سرامیک های سطح برجسته به خاطر بازتاب نور در زاویه های مختلف سبب جلوه بیشتر بوده و چشم هر ببیننده ای را به خود خیره می نمایند. از سرامیک دیواری طرح آنتیک می توان برای طرح ریزی محیط های مختلف ساختمان مانند: دیوار راه پله، راهرو، فضای بین کابینت ها و… بهره گرفت.

سرامیک دیواری ارزان

طور کلی سرامیک های دیواری و کف در درجه کیفیت های مختلف با قیمت های متفاوت عرضه می گردد که افراد می توانند با توجه به بودجه خود از کیفیت های این محصول در طراحی داخلی و خارجی ساختمان از آن استفاده نمایند. طبیعتا هرچه از کیفیت محصول کاسته شود به همان نسبت نیز قیمت سرامیک دیواری نیز کاهش

بپیدا می کند. اما قابل ذکر می باشد که سرامیک های دیواری ارزان قیمت از کیفیت مطلوب برخودار بوده و در برابر شرایط نامساعد از مقاومت واستحکام کافی بهره می برد.از همین رو بسیاری از خانه دارها برای طراحی محیط داخلی خانه از سرامیک دیواری ارزان قیمت استفاده می نمایند.

کاشی دیوار مخصوص پذیرایی

از مهمترین مکان هایی که می توان کاشی دیوار را در آن بکار برده و سبب زیبایی هر چه بهتر شد، دیوار پذیرایی منازل است. این محیط مهمترین مکان بوده که باید در آن انواع کاشی دیوار را به زیباترین شکل بکار برد. در نتیجه می توان از سایت های اینترنتی تخصصی برای شناخت و خرید کاشی دیوار لاکچری کمک گرفت.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک فله یزد

فروش سرامیک فله یزد

سرامیک فله یزد را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق بازرگانی کاشیان سفارش …

Call Now Buttonتماس بگیرید