بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط می شود. این محصول از طریق نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی عرضه می گردد و افراد می توانند با مراجعه به این مراکز سرامیک کف آشپزخانه زیبا را خریداری نمایند.

سرامیک کف آشپزخانه زیبا

مسلما سرامیک ها یکی از بهترین کفپوش هایی هست که هم دارای جنبه زیبایی بوده و هم از قیمت مناسب برخودار می باشد. سرامیک کف آشپزخانه زیبا دارای مقاومت خوبی در برابر فشار می باشد و در صورت نیاز به شستشو، به راحتی با آب تمیز می گردد. از همین رو بسیاری از خانه دار ها خصوصا خانم ها ترجیح می دهند تا ازاین محصول جهت طراحی کف آشپزخانه استفاده شود.

سرامیک کف آشپزخانه زیبا
سرامیک کف آشپزخانه زیبا
بنظر شما چرا بسیاری از خانه دارها و معماران تمایل دارند تا از انواع سرامیک کف جهت طرح ریزی محیط های مختلف استفاده نمایند؟

سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا دارای طرح های متنوع و رنگ بندی شیک می باشد و به افراد اجازه می دهد تا بتوانند آزادنه طرح مورد نظر حود را انتخاب نمایند. از مهمترین طرح های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • طرح حصیری
  • هندسی
  • سنگ مرمر
  • سنگ انتیک
  • گل و بوته
  • طرح فرش
  • طرح پارکت
  • طرح سه بعدی
سرامیک کف آشپزخانه زیبا
سرامیک کف آشپزخانه

نمایندگی پخش انواع سرامیک کف

بسیاری از تولید ها به منظور عرضه بهتر محصولات خود اقدام به اعطای نمایندگی در شهرستان های مختلف می نمایند و امروزه انواع نمایندگی های پخش کاشی و سرامیک در نقاط مختلف کشور فعال می باشند. در همین راستا عرضه اینترنتی سرامیک کف آشپزخانه زیبا توانسته به روند توزیع و پخش این محصول سرعت بخشد و بسیاری از معماران  و خانه دار ها از این طریق کاشی و سرامیک مورد نظر خود را خریداری می نمایند.
از دیگر محصولات مورد استفاده کاشی و تایل بین کابینتی است که امروزه به یکی از محصولات پرطرفدار تبدیل شده است.

سرامیک کف آشپزخانه زیبا

قیمت پخش انواع سرامیک کف

قیمت پخش انواع سرامیک کف با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصول روزانه در حال تغییر است و ثابت نبوده است به همین دلیل خریداران این محصول باید به صورت روزانه اقدام به استعلام قیمت به جهت خرید کاشی و سرامیک بکنند.
و همچنین در صورت رضایت به صورت مستقیم ثبت سفارش کنند و محصول خود را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید و در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.
پس همین حالا با شماره ی درج شده در سایت تماس بگیرید و با قیمت مناسب و کیفیت بالا خرید خود را از بازرگانی کاشیان انجام دهید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

تماس بگیرید