بازرگانی کاشیان
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

آیا می دانید چگونه می توان از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار پذیرایی در کمترین زمان بازدید کرد؟ آیا اطلاع دارید با استفاده از سرامیک دیوار پذیرایی می توان محیط منحصر بفرد و لاکچری در ساختمان ها خلق نمایید؟  بنظر شما چرا برخی افراد تمایل به خرید اینترنتی این محصول دارند؟

در دهه های اخیر تولید کنندگان با ساخت سرامیک دیوار پذیرایی توانسته اند سبب خلق محیط های بسیار یونیک و لاکچری در خانه ها گردند. از همین رو بسیاری از خانه دارها و معماران جهت طراحی داخلی ساختمان از این محصول ارزشمند استفاده می نمایند تا بدلیل طریق با کمترین هزینه محیط مورد نظر و سلیقه ی خود را خلق نمایند.

عرضه جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

سرامیک دیوار پذیرایی

سرامیک دیوار پذیرایی  علاوه بر دارا بودن طرح ها و مدل های جدید، از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده به گونه ای که در برابر گرما و سرما مقاوم بوده و از پایین ترین میزان جذب آب برخودار می باشد. سرامیک دیواری طرح سنگ را می توان برای طراحی دکوراسیون داخلی و حتی خارجی منزل استفاده نمود. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • مقاوم در برابر ضربه
  • جذب رطوبت پایین
  • شستشوی راحت
  • ثبات رنگ
  • سایز های متفاوت
  • مدل های جدید و شیک
  • دوام در برابر گرما و سرما

کاشی دیوار طرح آجر

بسیار از خانه دارها تمایل دارند تا محیط  داخلی خانه را به فضا های نوستالوژی و کلاسیک نزدیک نمایند. از همین کاشی دیوار طرح آجر از بهترین مدلهای سرامیک دیواری بوده که می توانند انتظارات  افراد را مرتفع نمایند. سرامیک دیوار طرح آجر در مدل های زیبا و با سایزهای مختلف مانند سایز ۳۰*۶۰ و ۳۰*۹۰ نیز عرضه ی گردد که این محصول را می توان به راحتی با چسب خمیری نصب نمود. دیوار پارکینگ، دیوار حیاط و بخش های دیگر ساختمان را می توان با بهره گیری از جدیدترین مدل های سرامیک دیواری طرح  آجر طرح ریزی نمود و علاوه بر داخل ساختمان فضای شیک در بیرون ساختمان بوجود آورد.

سرامیک دیوار پذیرایی

کاشی دیوار طرح سنگ

کاشی دیوار طرح سنگ از مدل های دیگر از کاشی و سرامیک بوده که توسط دستگاه های دیجیتالی با بالاترین کیفیت تولید می گردد. سرامیک دیواری طرح آنتیک نیز از پرفروش ترین طرح های  سرامیک دیواری به شمار می رود که افراد این محصول را بطور هماهنگ با دیگر طرح های سرامیک بکار برده و سبب بوجود آورد فضای شیک در محیط پذیرایی می شوند. از مدل های دیگر سرامیک طرح سنگ می توان به سرامیک طرح ترواروتن نیز  اشاره نمود که افراد از سرامیک طرح سنگ برای نما نیز استفاده  می نمایند.

فروش جدید ترین مدل سرامیک دیوار

امروزه بدلیل شلوغی شهرها و ترافیک زیاد، افراد ترجیح می دهند تا به منظور خرید محصولات مورد نظر خود به سایت ها و فروشگاه های مجازی مراجعه نمایند. زیرا دسترسی به فروشگاه مجازی سرامیک بسیار راحت بوده و افراد می توانند علاوه بر بازدید از طرح های جدید سرامیک دیوار بهترین نوع این محصول را انتخاب کرده و سفارش بدهند. همچنین بهره گیری از فضای مجازی جهت خرید سبب می شود تا افراد بتوانند انواع سرامیک دیواری ارزان را بصورت مستقیم وعمده از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0919 425 1262
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کاشی دیوار | قیمت روز کاشی در ایران

انواع کاشی دیوار در رنگ ها و نقش های مختلف تولید می شود. هنگام انتخاب …