بازرگانی کاشیان
سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش عمده سرامیک کف طرح پارکت

فروش عمده سرامیک کف طرح پارکت

امروزه افراد زیادی تمایل دارند از سرامیک کف طرح پارکت در طراحی و کوراسیون منزل و همچنین ساختمان های اداری و شرکت ها استفاده نمایند. از سرامیک طرح پارکت علاوه بر کف می توان در بدنه استفاده نمود و فضای چشک نوازی و شیکی در ساختمان ایجاد نمایید. جهت خرید عمده این محصول می توان به سایت های اینترنتی عرضه کننده انواع کاشی و سرامیک مراجعه نمود.

سرامیک کف

در سال های اخیر شکل و طرح خانه ها تغییر کرده است و امروزه  ساختمان ها با طرح های مدرن و شیک ساخته می شود. لذا بسیار از افراد تمایل دارند برای تزیین و دکوراسیون داخلی خانه از انواع سرامیک کف طرح پارکت استفاده نمایند.  این سرامیک به گونه طراحی و تولید شده که

بسیار شبیه چوب طبیعی بود و افراد در نگاه اول نمی توانند بدرستی تشخیص دهند. جالب است بنداین که از سرامیک های کف میتوان در بنده ساختمان استفاده کرد. اما سرامیک های دیواری بدلیل اینکه از ضخامت کمی برخودار می باشد نمی توان در کف ساختمان از آن بهره گرفت.

جدیدترین سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت دارای خصوصیات بسیار خوبی می باشد. از همین رو بسیاری از خانه دار ها تمایل دارند  از این نوع کفپوش در تزیین دکوراسیون داخلی استفاده نمایند که در ذیل به برخی از ویژگی های این محصول را اشاره می نماییم. مهمترین خصوصیات سرامیک طرح پارکت شامل:

  • دارا بودن طراح های شیک و متعدد
  • دارا بودن رنگ بندی های گوناگون
  • شباهت بسیار زیاد به چوب طبیعی
  • قابلیت شستشوی آسان
  • مقاومت نسبتا بالا به فشار
  • مقاومت در برابر جذب آب
  • مقاوم در برابر مواد شویند
  • دوام رنگ مطلوب
  • ضریب اصطحکاک مناسب

سرامیک کف طرح سنگ

بطور یقین یکی از بهترین پوشش ها برای کف ساختمان، استفاده از سنگ طبیعی می باشد. اما از آنجایی که این محصول از قیمت بسیار گرانی برخودار بوده، معماران و افراد روی به استفاده از جدیدترین مدل های سرامیک کف طرح سنگ آورده و از انواع این محصول به طراحی کف ساختمان می پردازند. سرامیک های کف بصورت دیجیتالی طرح ریزی شده و در طرح سنگ های مختلف مانند، طرح سنگ مرمر، گرانیت، تراورتن و … عرضه می گردد.

سرامیک کف ۶۰*۶۰

از ویژگی های مطلوب سرامیک کف می توان به تنوع گسترده در طرح و نقش، رنگی بندی و سایز محصول اشاره نمود. این تنوع بالا باعث شده تا افراد بتوانند مطابق ابعاد محیط پذیرایی از سرامیک کف ۵۰*۵۰ ، سرامیک کف ۶۰*۶۰ و … اندازه مختلف بهره برده و  فضا شیک و زیبایی را در خانه خلق نمایند. بطور کلی سرامیک های کف را در ابعاد مربعی تولید شده تا طرح و نقش آن به درستی چیده شود. سرامیک طرح پارکت و سرامیک کف طرح سنگ نیز در ابعاد ۶۰*۶۰ تولید می شود که جدیدترین مدل های این محصول در نوع بدون بند عرضه می گردد.

سرامیک کف مات

در طراحی کف خانه با سرامیک باید به پارامترهایی نظیر: اندازه، رنگ، نوع لعاب محصول دقت نمود. زیرا هرکدام از این فاکتور ها دارای ویژگی های خاص خود بوده و تاثیر بسزایی در طراحی داخلی خانه می گذارد.  سرامیک کف مات  نسبت به سرامیک کف براق حس وقار و سنگینی را به محیط القا کرده و از خاصیت

درخشندگی کمتری نیز بهره می برد. لذا افراد که تمایل به رزق و برق ندارند، این محصول را بیشتر می پسندند. علاوه بر این سرامیک ها کف با سایز بزرگ محیط خانه را نیز بزرگتر نشان داده  و سرامیک ها کف روشن در بهبود نور پرداز محیط تاثیر عممیقی دارد.

سرامیک کف آشپزخانه

محیط آشپزخانه از جمله بخش های مهم هر خانه بوده که افراد توجه ویژه ای  به طراحی داخلی آن دارند. از همین رو خانه دارها ترجیح می دهند تا از انواع سرامیک های بدون بند برای تزیین کف این محیط کمک گیرند. جدیدترین مدل های سرامیک کف آشپزخانه در طرح های متنوع و با سطح کار مات تا براق ساخته می شود. که افراد می توانند با توجه  به نظر خود به طراحی داخلی محیط آشپزخانه پرداخته و فضای منحصر بفردی را در این مکان خلق نمایند.

فروش سرامیک طرح پارکت

امروزه بسیاری از تولید کنندگان داخلی جهت فروش محصولات خود از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنند. لذا افراد می توانند با مراجعه به این مراکز با انواع سرامیک طرح پارکت و رنگ بند های آن بیشتر آشنا شوند و مطابق نظر و سلیقه خود بهترین نوع آن را انتخاب کرده و اقدام به خرید نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی و سرامیک میبد

خرید عمده کاشی و سرامیک میبد

کاشی و سرامیک میبد از جمله معروفترین تولیدات استان یزد بوده که با فروش عمده …

تماس بگیرید