بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / سایت فروش کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری

سایت فروش کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری

آیا می دانید کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری یکی از زیباترین و جذاب ترین کاشی های تولید شده جهت تزیین دیوارهای ساختمان می باشد؟ آیا اطلاع دارید چرا امروزه انواع کاشی دیوار بیشتر مورد توجه خانه دارها بوده است؟ بنظر شما چگونه می توان انواع کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری را بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده خریداری نمود؟

کاشی دیوار

در سال های اخیر صنعت گران کاشی و سرامیک با تکنولوژی روز و خلاقیت خود دست به تولید انواع کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری زده اند. این محصول بسیار جذاب و شیک تولید شده است و توانسته نظر بسیاری از افراد را متوجه خود نماید. از همین رو برخی از مشتریان تمایل دارند تا فضای داخلی خانه را با کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری تزیین نمایند.

کاشی دیوار طرح کاغذ دیواری کاشی دیوار طرح

کاغذد دیواری در طرح ها شیک و زیبا عرضه می گردد که در برابر رطوبت و خیس شدن مقاوم بوده و بر اثر آب از بین نمی رود. همچنین این محصول دارای ویژگی های مطلوب دیگری به شرح ذیل می باشد که سبب شده تا افراد بجای کاغذ دیواری از این محصول استفاده نمایند.

  • خاصیت شستشوی راحت
  • مقاوم نسبت به مواد شوینده
  • کمترین جذب رطوبت
  • پایدار در برابر آب
  • دوام مطلوب در برابر ضربه
  • دارای طرح بسیار شیک و منحصربفرد

سرامیک دیوار طرح آنتیک

طبیعتا یکی از سرامیک های جذاب برای طراحی بخش های داخلی ساختمان، سرامیک دیوار ی طرح آنتیک می باشد. این محصول  امروزه در نوع سطح برجسته با پیشرفته ترین دستگاه های تولید شده و نمای خیره کننده ای به محیط مورد استفاده خود می بخشد. همچنین سرامیک طرح آنتیک در ترکیب با طرح های دیگر این محصول می تواند فضای زیبایی

را خلق نماید. این محصول در سایز ۳۰*۶۰ و با قیمت مناسب عرضه می گردد. از جدیدترین مدل های سرامیک طرح آنتیک علاوه بر قسمت های داخلی می توان در بخش های خارجی و نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد و متناسب با سلیقه خود فضای شیکی در بخش های مختلف ساختمان خلق نمود

سرامیک طرح آجر سفید

از طرح های درگیر سرامیک می توان به سرامیک طرح آجر اشاره نمود. این محصول در رنگ بندی های جذاب با بهترین مواد اولیه ساخته شده و یکی از رنگ های پر طرفدار آن رنگ سفید می باشد. این محصول بخاطر سطح براق و لعابدار خود به راحتی در صورت نیاز تمیز می گردد. همچنین سرامیک های دیواری در نمونه های کالیبره و بدون بند عرضه می شود که از سرامیک طرح آجر سفید می توان برای زیباسازی بخش های از خانه مانند محیط راه پله، ویا راه رو های وردی بهر گرفت و سبب ایجاد فضای جذاب در این قسمت ها شد.

سایت فرش انواع کاشی دیوار

در سال های اخیر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی  شروع به فعالیت نموده اند و در ارتباط مستقیم  و بدون واسطه با تولیدکنندگان می باشد. از همین رو افراد می توانند به این مراکز اینترنتی مراجعه نموده و علاوه بر آشنایی با طرح های متعدد و متنوع کاشی دیوار، محصول مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت ممکن ثبت سفارش کرده و خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک فله یزد

فروش سرامیک فله یزد

سرامیک فله یزد را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق بازرگانی کاشیان سفارش …

Call Now Buttonتماس بگیرید