بازرگانی کاشیان
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / خرید عمده جدیدترین مدل سرامیک استخری و جکوزی با کیفیت

خرید عمده جدیدترین مدل سرامیک استخری و جکوزی با کیفیت

جدیدترین مدل سرامیک استخری در اندازه های ۲*۲ رو توری با قیمت مناسب از طریق ساتی های اینترنتی و نمایندگی فروش در تهران و دیگر شهرستان ها عرضه می گردد. این محصول دارای سرامیک های مربعی شکل و یا شش ضلعی  ریز بوده که دارای جذب پایین ترین میزان رطوبت می باشد.

جدیدترین مدل سرامیک استخری

از تفریحات جذاب و مورد علاقه افراد رفتن به استخر و استفاده از امکانات این محیط می باشد. این محیط سرگرم کننده باید به گونه ای تزیین شود که نظافت و اصول بهداشتی در آن رعایت گردد. ازهمین رو استخرداران روی به استفاده از جدیدترین مدل سرامیک استخری آورده اند. زیرا این محصول دارای سطح صاف و براق بوده و در

صورت کثیف شدن به سادگی با آب تمیز می گردد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به تنوع طرح های آن و همچنین تابلو سرامیک های استخری اشاره نمود که استفاده زیرکانه از این محصول در بدنه محیط استخر سبب افزایش جلوه زیبایی این محیط می گردد.

سرامیک ریز برای جکوزی

از امکان بسیار پرطرفدارن محیط استخر، جکوزی آب گرم می باشد. این محیط مانند چشمه آب گرم در درمان بسیاری از بیماری و اسپاسم عضلانی  موثر می باشد. از همین رو معماران در زیباسازی این محیط باید از مصالحی استفاده نمایند که علاوه بر مقاومت در برابر جذب رطوبت باید  نسبت به شوک حرارتی از دوام کافی برخور دار باشد. جالب است بدانید جدیدترین مدل سرامیک استخری در طرح های شیک برای طرح ریزی جکوزی، سونای بخار و …. عرضه می گردد که با کیفیت بالا تولید شده و از ویژگی های منحصر بفرد بهره می برد.

سرامیک استخر رو باز

امروزه بسیار از خانه های بزرگ مجهز به استخر بوده و  دارای امکانات دیگری نظیر سونا و حوضچه آب گرم می باشد. برای تزیین بدنه  استخر های رو باز باید از مصالحی استفاده شود که در برابر شرایط محیطی مانند نور شدید آفتاب مقاوم باشد. سرامیک استخری پرسلانی  با استفاده از بهترین مواد اولیه در داخل کشور ساخته شده که  نسبت با جذب آب مقاوم بوده و از ثبات رنگ و لعاب بهره می برد. این محصول دراندازه های ۳۰*۶۰ و… تولید شده و افراد می توانند با توجه به نظر خود از انواع این محصول برای سرامیک کاری استخر استفاده نمایند.

خرید عمده سرامیک استخری

از ساده ترین روش ها برای خرید انواع سرامیک استخری می توان به خرید اینترنتی اشاره نمود. این مراکز مجازی در ارتباط با تولید کنندگان بوده و جدیدترین مدل سرامیک استخری را بصورت مستقیم از کارخانه عرضه می دارند. همچنین فروشگاه های مجازی با آسان نمود خرید سبب شده تا افراد بسیاری جهت خرید انواع کالاهای مورد نیاز خود به این مراکز رجوع کرده و از دغدغه های رفت و آمد و شلوغی خیابان ها دور بماند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی شیشه ای استخری

قیمت کاشی شیشه ای استخری۲*۲

کاشی شیشه ای استخری در اندازه ۳۰ در ۳۰ سانت و در پیکسل های ۲*۲ …

تماس بگیرید