بازرگانی کاشیان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰ ارزان قیمت

جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰ ارزان قیمت

سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰ ارزان قیمت را می توان از نمایندگی ها عرضه و فروشگاه های مجازی تهیه نمود. این محصول دارای سایز و طرح های زیبا و متناسب با محیط پذیرایی می باشد که استفاده از این محصول سبب خلق فضای شیک در ساختمان می گردد. از همین رو بسیاری از معمارن جهت کاهش هزینه ها و خلق محیط زیبا در ساختمان تمایل به استفاده از این نوع کفپوش را دارند.

امروزه تولید انواع سرامیک کف در سایزهای مختلف کمک شایانی به خانه داران و معماران کرده است. زیرا این محصول دارای جدیدترین طرح ها بوده و با قیمت های ارزان و مناسب عرضه می گردد. همچنین سرامیک کف از نوع مات تا براق با مقاوم بالا در برابر فشار ساخته می شود که افراد می توانند با توجه به نظر خود از انواع این محصول در محیط های مسکونی و تجارنی استفاده نمایند.

عرضه جدیدترین سرامیک کف

سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰

یکی از مهمترین پارامترهایی که باید در هنگام طراحی دکوراسیون کف ساختمان به آن دقت شود. انتخاب اندازه مناسب سرامیک با ابعاد کف ساختمان می باشد. اصولا برای کف سالن های از سرامیک های سایز بزرگ مانند سرامیک ۸۰*۸۰  و برای مکان های کوچک از اندازه مناسب آن استفاده می شود. سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰ ارزان قیمت دارای یکی از سایز های مطلوب و پرکاربرد در ساختمان ها می باشد که کار نصب را ساده کرده و نقش سرامیک کامل و بدون نقص طرح ریزی می شود. از دیگر سایز های سرامیک کف می توان موارد ذیل را نام برد:

  • ۴۰*۴۰
  • ۵۰*۵۰
  • ۵۵*۵۵
  • ۶۰*۶۰
  • ۸۰*۸۰

قیمت سرامیک کف ۵۰*۵۰

از دیگر سایز های پرکاربر د سرامیک کف پذیرایی می توان به سایز ۵۰*۵۰ اشاره نمود. این محصول در داخل کشور با مرغوبت ترین مواد اولیه بگونه ای ساخته می شود که در آخرین مرحله تولید بوسیله دستگاه های لیزری برش داده و دارای زاویه های قائم و سطح کاملا صاف و بدون تاب خوردگی می باشد و در زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد. همچنین سرامیک کف ۵۰*۵۰دارای  طرح ها و مدل های زیبا جهت طرح ریزی کف محیط های مختلف می باشد.

سرامیک طرح پارکت

ز جدیدترین سرامیک های کف ایرانی می توان به سرامیک کف طرح پارکت اشاره نمود. این محصول نسبت به پارکت و چوب طبیعی دوام بیشتری داشته و از قیمت ها مناسب برخودار می باشد.

ا سرامیک طرح پارکت در طرح چوب های گوناگون با کیفیت بالا ساخته می شود که این امکان را برای افراد فراهم آورده تا بتوانند مطابق نظر خود اقدام به طراحی کف پذیرایی نمایند.

جدید ترین مدل سرامیک کف

امروزه جدید ترین مدل های کاشی و سرامیک در سایت های اینترنتی با قیمت ها مناسب عرضه می گردد. لذا افراد می توانند از این طریق به شناخت بهتر و بیشتر سرامیک کف پذیرایی ۴۰*۴۰  و دیگر سایز های سرامیک ارزان قیمت بپردازند و با طرح ها و رنگ بندی این محصول اشنا شوند و همچنین جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف سالن سفید طلایی

نمایندگی پخش سرامیک کف آشپزخانه زیبا

سرامیک کف آشپزخانه زیبا با رنگ بندی متناسب سبب ایجاد فضای شیک در این محیط …