بازرگانی کاشیان
جمعه , مرداد ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / تولید کننده شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ

تولید کننده شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ

شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ توسط تولید کنندگان داخلی  با مرغوب ترین کیفیت و بسیار مشابه سنگ طبیعی تولید می گردد. این محصول برای طرح ریزی نمای داخلی ساختمان بسیار مناسب بوده و از همین رو افراد تمایل دارند تا از کاشی دیوار طرح سنگ به منظور زیبا سازی فضای داخلی استفاده نمایند.

بطور یقین سنگ طبیعی یکی از بهترین مصالح جهت طرح ریزی بدنه و کف ساختمان می باشد. لیکن این محصول از قیمت فوق العاده بالا برخودار بوده و علاوه بر وزن زیاد تنوع کمی نیز دارد. از همین رو معماران و افراد بسیاری ترغیب به استفاده از شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ در نمای داخلی و خارجی ساختمان شده اند. زیرا این محصول بسیار مشابه سنگ طبیعی بوده و از قیمت ارزان و تنوع طرح و رنگ بیشتری بهره مند می باشد.

عرضه شیک ترین کاشی دیوار

شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ

بطور یقین زمانی می توان کاشی دیواری را شیک ترین دانست که از لحاظ زیبایی بسیار منحصر بفرد و مدرن باشد. در همین راستا این محصول توسط تولید کنندگان با طرح های متنوع تولید می گردد. لذا یکی از شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ می باشد که بسیار شبیه سنگ طبیعی بوده و از لحاظ تنوع رنگ نسبت به سنگ برتری دارد. از مهمترین طرح های این محصول موارد ذیل را می توان نام برد:

  • طرح سنگ مرمر
  • طرح سنگ آنتیک
  • طرح سنگ های مختلف
  • طرح گل و بوته
  • طرح هندسی
  • طرح های سه بعدی
  • طرح کاغذ دیواری

سرامیک دیوار پذیرایی

طراحی دکوراسیون دیوار پذیرایی یکی از مواردی می باشد که معماران و خانه دارها امروزه بسیار روی آن متمرکز شده اند. در همین راستا صنعتگران کاشی و سرامیک اقدام به تولید انواع سرامیک دیوار پذیرایی با روش های

و فرآیند های نوین کرده اند و انواع این محصول را در سایز های بزرگ و کوچک با طرح ها و تقش های شیک و زیبا بگونه ای ساخته اند که به سادگی می توان به وسیله آن به زیباسازی دیوار هال و پذیرایی اقدام نمود.

مدل سرامیک دیوار آشپزخانه

جدیدترین مدل های سرامیک دیوار آشپزخانه علاوه بر ظاهر زیبا دارای مقاومت بسیار خوب در برابر رطوبت می باشد. همچنین این مدل ها نسبت به گرما و حرارت ناشی پخت و پز دوام مطلوب داشته و رنگ و لعاب آن بر اثر حرارت تخریب نمی گردد. مدل های جدید سرامیک آشپزخانه در سایز ۳۰*۶۰ و در نوع کالیبره بوده که در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد و علاوه بر نصب آسان از جلوه بصری بیشتری برخودار می باشد.

تولید کننده کاشی دیواری

خوشبختانه در سال های اخیر صنعت کاشی ایران روند رو به رشدی داشته  و امروزه انواع کاشی و سرامیک دیوار را با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می نماید و از طرق مختلف نظیر سایت های اینترنتی  اقدام به عرضه محصولات خود می نمایند. لذا افراد می توانند به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و شیک ترین کاشی دیوار طرح سنگ را صورت عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک فله یزد

فروش سرامیک فله یزد

سرامیک فله یزد را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق بازرگانی کاشیان سفارش …

Call Now Buttonتماس بگیرید